Lolzler
31-05-2013, 22:42
Εχω ΟΛΑ τα dlc ολους τους legend pvp χαρακτηρες,μεγαλομενη τραπεζα/broker/τσαντα,cave theme base elecitricuty weapon style,gadget weapon style ΕΝΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ CASH! το σπανιο anniversary communicator robot και τους παρακατω χαρακτηρες
1(gadget controller with 115sp mentored by batman and acrobatic,main weapon dual pistol 89cr pve and 83pvp cr
2(electricity healer mentored by superman and speedster with bow as main weapon 66cr
3(light dps mentored by superman flight and one handed as main weapon 68cr.
το δινω φθηνα λιγοτερα απο οσα εχω βαλει βασικα στη μιση αξια και χωρις να μετραω τους χαρακτηρες.
email me sto alexfot94@yahoo.gr η skype ως Lolzler ολα ειναι συζητησιμα:) μπορω να τον δειξω τον λογαριασμο μεσο skype screen share
Λιγα λογια για το game ειναι ενα action third person mmorpg εινα στην αγορα περιπου 2χρωνια ο λογαριασμος ειναι 1.5 χρονου ειναι πολυ καλος με αντικειμενα που δεν μπορεις να βρεις πια το παιχνιδι ειναι διασκεδαστικο σε κραταει και επιδη ο ευρωπαικος διακομιστης ειναι ενας εχει πολυ κοσμο απο πολλα κρατη
δημιουργία Lolzler 31-05-2013
τελευταία καταχώρηση Lolzler 02-06-2013
απαντήσεις 1
προβολές 13480
Lolzler
02-06-2013, 15:04
ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΣΤΑ 7ΟΕΥΡΟ! αυτα ειναι τα λευτα που θες για τα 7dlc που ξεκλιδωνεις dungeon raid +content ειναι η τελεια προσφορα για καποιον που θελει να αρχισει ειναι το 1/3 της αξιας του λογαριασμου!
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά