το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
καποτε αφηναμε την πορτα ανοικτη...του σπιτιουτης καρδιας...και πολλες φορες κοιμομαστε στην αυλη του σπιτιου,που ητανμπροστα απο το σπιτικ διπλα στο δρομο...και κατω απο την κλιματαρια...ενα σεντονι απλωνοτανπανωστο σχοινι τιπηκα για να μηνφαινομαστε απο τον δρομο...ετος1963-1969..ουτε σε ενοχλουσε κανεις ουτε σατιροςουτε ανωμαλος ,εν ετη 2014και διαδυκτιακα κ εδω μεσα στο λιοσεαφησα για λιγο ανοικτο της προσλησης....και να το πουστακι του λιοσε Ο ΝΤΕΜΗΣ123....ηλθε καθησε με6 προσκλησεις για ταβλι....καλα αυτο το ΖΩΟδεν καταλαβαινει....η το κανει λογο θρασους,ηλιθιοτητας,η και πουστιας....θα με αναγκαση να αποχωρησω απο ταβλι γιατι πρεπει να δεκτω να παιξω με αυτον τον πουστηπου θηλικοφερνει....καλα δεν εχει τσιπα ....με το ζορι να τον γ..... ελεος.....
δημιουργία το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos) 01-07-2014
τελευταία καταχώρηση το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos) 02-07-2014
απαντήσεις 8
προβολές 1310
συμμετέχουν περισσότερο santo
santo
01-07-2014, 07:34
ασχετα με το τι εχει γινει, μηπως πρεπει να χαλαρωσεις γιατι υπαρχουν και μικρα παιδια εδω μεσα?
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
ασχετα,ασχετο,το τι εχει γινει.δεν καταλαβαινωτι λες η ανεχειατι ειναι?εδω μεσα.να χαλαρωσω πως?λεκτικα?υπαρχουν μικρα παιδια ναι συμφωνω,πεστους οτι καποιος σου διαβαλλει την αξιοπρεπεια εδω μεσατι κανουν?ανεχοντε?δεν μπορω να παραμεινω χωρις να με ενοχλει αυτο το ζωον με δυο ποδια.δεν υπαρχει εδω μεσα ενας ΗΓΕΤΗΣ.....ολα ειναι εδω μεσα στις ορεξεις αυτου του ΕΝ ΝΟΡΜΑΛ?η μηπως ειναι μελοςστο Δ.Σ.του λιοσε κ κανει οτι του πει η κλαβατου.....
santo
01-07-2014, 17:00
Αν εχεις καποιο προβλημα υπαρχει παντα ο διαχειρηστης της σελιδας με τον οποιο μπορεις να το λυσεις.ποιος ειναι μελος στο ΔΣ?Να χαλαρωσεις και λεκτικα και κυριολεκτικα, σε ενα παιχνιδι στο ιντερνετ αναφερεσαι,δηλαδη αν επαιζες live με καποιον ετσι θα αντιδρουσες?Μιλαμε για ενα παιχνιδι που εχει φτιαξει καποιος και οι ζαριες του ειναι τυχαιες και μη ελενχομενες και τα σκορ αποθηκευονται αυτοματα.
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
σαντομου αρεσει το τσαγανο σου....μαλλον φαινεται σε μενα να σε κατεχει ιδιοτελειακ οχι ανιδιοτελεια,δευτερονοτι το ταβλι ειναι διασκεδαση ναι....εσυ πιστευεις η θελεις να περασης το μηνυμα οτιοι ζαριες εναι τυχαιεςκ μη ελεγχομενες?ξεγελας και μαγκια σουκοιτα τι εννοουσες ΜΟΙ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΕΣ....αλλαζει ολη ησημασιατης σκεψις σου οτι αποθηκευεται αυτοματα ναι με επιφυλαξη κ αυτο....αμφιβητω τα παντα στο διαδυκτιο...ειναι απροσωπα κ μη με ειλικρινα ...κρυβοντε πισω απο το δακτυλο τους ....ΣΤΡΟΥΘΟΚΑΜΗΛΗΣΜΟΣ.....ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΩ ΦΑΤΣΑ ΚΑΡΤΑ...ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΟΣ
santo
01-07-2014, 21:55
ιδιοτελεια γιατι?ναι,δεν διαφωωνω οτι το ταβλι ειναι διασκεδαση,οταν ομως εχεις αλλο ατομο απεναντι σου και παιζεις.το να παιζεις με ενα μηχανημα ειναι απλα βαρετο.Γιατι να θελω να 'περασω' μηνυμα οπωσ λες?ωραια,να σε ρωτησω κατι?ειναι το ιδιο να ριχνεις εσυ τα ζαρια,και το ιδιο να πατας ενα κουμπι?μπορεις να δεις πως παιζει ο αντιπαλος?που σε αυτη την περιπτωση δεν εχεις καν υπαρκτο αντιπαλο?τι το τοσο δελεαστικο εχει λοιπον ωστε να γινεται τοση μανουρα για αυτο????
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
καλημερα....ευχαριστω που αφιερωσεςαπο τον πολυτιμο χρονοσου....ευχομαι σε σενα προσωπικα καλο μηνα με υγεια...σαν ΣΑΤΟ....μου αρεσεις για μια λεκτικη περιπετεια....στο ταβλικ γενικα στην εκβαση της διαχειρησηςτου ταβλιου...κοιτα εγω ειμαι ΛΥΚΟΣ...ΕΣΥ ΚΟΥΝΕΛΙ....δυοζωα τα οποιατο ενα το βλεπει ο ανθρωπος κτρεχει με 1000...εσενασε πιανει σε χαιδευει σε ταιζει καροτακι...και κουρνιαζεις...εγω γιανα ζησω στο δασος κοβω χιλιομετρα ταλεπωριας....αρα εχω εμπιριες στο κυνηγι...δεν τρεφομαι με πτωματαουτε πεφτω σε παγιδες....εσυ το μηελενχομενεςζαριες το λες ετσιμε Ηεγω εχω την γνωμη την αποψηοτι ισχυειτο ΜΟΙ αυτο στις ζαριες.ΣΑΝΤΟ...δες αλλα παιχνιδια οχι ταβλι ΤΖΟΚΕΡ-ΛΟΤΤΟ-ΚΙΝΟ...εσυ λες ακομη μηη ισχυειτο μοι.....σε ευχαριστω για την προσπαθεια να μου πεις ......μη
santo
02-07-2014, 07:41
καλο μηνα και σε σενα. Το οτι εχω ενα κουνελακι ως φωτο δεν σημαινει οτι ειμαι ενα.Σαν τι παιχνιδια δηλαδη?
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
καλησπερα..το μελοςΝΤΕΜΗΣ συνεχιζει μαυρο χιουμορ,σαντο το σαν τι παιχνιδια πυ ρωτας το διευκρινησα απο πανω....τζοκερ λοττο,προττο.εσυ δεν ξερω κ με ενδιαφερει τι εισαι....αλλα εγω εκανα απο11963-1969δημοτικοκ 1970-1975 γυμνασιο γραμματικη τριανταφυλλιδη....το μηεχει δυο εννοιεςτο μοι....μη σκοτωνεις το μυαλο σου στο πονηρο....στην λεξι παιχνιδια....κοιτην ΕΤΑΙΡΑ ΤΟΥ ΛΙΟΣΕΤΗΝ ΦΡΙΝΗ....ΤΟΝ ΝΤΕΜΗ123....ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ....ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΗ.....ΣΑΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ......ΗΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥΩΡΑΡΙΟΥ ΕΓΕΙΝΕ μεσα στις σαλπιγγες.....κατο ονομασαν ετσι
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά