Στελλίνα (stellinaa)
03-02-2021, 02:20
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΕΙΚ, ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΗΤΑΝ ΠΟΤΕ
ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ, ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΟ 2015
ΠΡΙΝ ΚΑΘΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΡΟΦΙΛ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΣΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΥ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΑΣ, ΚΑΘΗΣΤΕ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΗΣΤΕ ΤΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΟΦΙΛ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΕΓΩ Η ΣΤΕΛΛΙΝΑ ΕΧΩ ΨΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΦΙΛ ΠΟΥ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΜΙΑ SMARW , ΠΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ;
ΓΙΑ ΠΑΝΤΕ ΝΑ ΡΙΞΕΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ, ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ, ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ 2015 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΗΣΤΕ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ.
ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΥΒΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΤΙΚΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ, ΕΠΕΙΔΗ 1 ΜΑΛΑΚΑΣ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ
ΚΑΘΕΣΤΕ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΤΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Η ΑΓΑΜΙΑ.
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΟΘΟΝΗ,ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ
ΤΕΛΕΙΩΣΑ.
δημιουργία Στελλίνα (stellinaa) 03-02-2021
τελευταία καταχώρηση 𝕷𝖊𝖔𝖓𝖎𝖉𝖆𝖘 (leonidaskyriakou) 05-03-2021
απαντήσεις 31
προβολές 67815
συμμετέχουν περισσότερο 🍄 (つ◉益◉)つ eKTOr 💣🌟🍄 (EKTORAS)Christoforos🎀AƝƓЄԼ'Sᔕ ᗯƗƝƓS🎀 (smarw)
liose.me (admin)
04-02-2021, 20:57
Μήνυμα σε παράθεση:

ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΥΒΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΤΙΚΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ, ΕΠΕΙΔΗ 1 ΜΑΛΑΚΑΣ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ


Κανε, αν μπορεις, αναφορα σε αυτα τα υβριστικα μηνυματα, ωστε να το διευθετησουμε!
Christoforos
26-02-2021, 11:21
καλως ηρθες στο liose δεν ειναι και η πρωτη φορα που συμβαινει κατι τετοιο
🎀AƝƓЄԼ'Sᔕ ᗯƗƝƓS🎀 (smarw)
Στελλίνα γένους θηλυκού αποδείχτηκε οτι ήταν η ασυνείδητη με τα πολλά προφίλ που έστελνε τα υβριστικά μηνύματα σε εσένα όπως και σε μένα. 
Δυστυχώς η συνείδηση είναι αυτή η εσωτερική φωνή
που οι άνθρωποι ακούνε τόσο σπάνια πλέον.
Γι ' αυτό ο κόσμος είναι τόσο κακός σήμερα!

Νέα από το lioseΣχετικά με τα διπλά+ προφίλ:

Ξεκαθαρίζεται ότι δεν επιτρέπονται διπλά, τριπλά, τετραπλά ή/και παραπάνω προφίλ. Και αυτός είναι ο λόγος που ενεργοποιήσαμε την υποχρεωτική επιβεβαίωση της e-mail διεύθυνσης κατά την εγγραφή.
Επίσης, γίνεται κατάχρηση της δυνατότητας που προσφέρουμε για επικοινωνία μεταξύ των μελών (σχόλια προφίλ), καθώς το μεγαλύτερο ποσοστό σχολίων που καταχωρούνται πλέον είναι υβριστικά/προσβλητικά σχόλια.
Ως εκ τούτου:
Έγινε ban σε λογαριασμούς μελών που είναι διπλοί, τριπλοί+ κλπ.
Σε περίπτωση που συνεχιστεί ο "πόλεμος" και ξεφύγουν πάλι τα σχόλια, θα αναγκαστούμε να κλείσουμε προσωρινά (ή και μόνιμα αν δούμε ότι προκαλούν μεγάλο πρόβλημα) την δυνατότητα προσθήκης σχολίων στα προφίλ.


Υπενθυμίζεται ότι η υπάρχει και η δυνατότητα μπλοκαρίσματος ενός μέλους που μας "ενοχλεί", ώστε να μην μπορεί να αλληλεπιδρά μαζί μας.
Οι λογαριασμοί που έγιναν ban, είναι οι παρακάτω (κάθε "σετ" λογαριασμών, αντιστοιχούσε στο ίδιο άτομο):

22840/eva123/
23010/damianos123/
22844/shdan222/
22459/EROS/
22808/ΜΑΝΩΛΗΣ/
22826/rock/
22809/baggelas/
22507/velvet/
20521/agelossb/
22797/smaragdakaristinou/
22800/flowerball/
22704/marios191/
Christoforos
01-03-2021, 17:55
Μύνημα προς Σμάρω. Ο πόλεμος που λες είχε αρχίσει λόγω του γνωστού γέρου που είχε πολλά προφίλ και ενοχλούσε τον κόσμο τουλάχιστον έτσι εμένα μου έλεγαν και έβλεπα ότι όντως έγραφε αρλουμπες σχεδόν σε όλων μας τα προφίλ. Μετά πετάχτηκαν τυπαδες που απλά ήθελαν να ρίξουν λάσπη χωρίς αιτία το λεγόμενο cyber bullying και θύμα ήσουν εσύ και η Στέλλινα. Το καλό είναι ότι λογικά ο admin έκλεισε τα προφίλ όλων αυτών των θυτων. Η velvet όμως που λες ότι ήταν ύποπτη πρέπει να είσαι λάθος γιατί η συγκεκριμένη κοπέλα δεν έμπαινε σχεδόν ποτέ. Αλλά δεν ξέρω το δικό μου το WRCMAN12 μου το έριξαν άδικα ποτέ δεν είπα κάτι για την κοπέλα. Μόνο τον γέρο κυνηγούσα με άλλα παιδιά και το ανέφερα και στον admin.
🎀AƝƓЄԼ'Sᔕ ᗯƗƝƓS🎀 (smarw)
Σήμερα, 17:55



ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΕ  ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ? 

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ... ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗ velvet  KAI OXI  ΣΤΟΥΣ ΤΥΠΑΔΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ...Οι λογαριασμοί που έγιναν ban, είναι οι παρακάτω (κάθε "σετ" λογαριασμών, αντιστοιχούσε στο ίδιο άτομο):
22840/eva123/
23010/damianos123/
22844/shdan222/
22459/EROS/
22808/ΜΑΝΩΛΗΣ/
22826/rock/
22809/baggelas/
22507/velvet/
20521/agelossb/
22797/smaragdakaristinou/
22800/flowerball/
22704/marios191/
astros84
01-03-2021, 19:40
Οταν ενας λογαριασμός τρώει μπαν μπορεί να ειναι διπλος τριπλος οπως το wrc  εχω κανει απειρες αναφορές σε διάφορα παιχνίδια για αυτο τον λογο και έπεφτα μεσα
𝕷𝖊𝖔𝖓𝖎𝖉𝖆𝖘 (leonidaskyriakou)
ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΕ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ(  SMARW)
ΟΛΟΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ
ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΜΙΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΙΦΙΛ ΜΗΝ ΜΑΘΕΥΕΤΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ
ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΕΥΕΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΚΤΛΠ/
ΣΤΟ
 ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΣ ΒΑΖΕΙ
ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΜΑΝΙΑ 
 ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.
ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΜΕΙΝΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.......ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
𝕷𝖊𝖔𝖓𝖎𝖉𝖆𝖘 (leonidaskyriakou)
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΟΦΙΛ ΑΠΛΩΣ Η SNARW ΕΒΑΛΕ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ.....

Σχετικά με τα διπλά+ προφίλ:

Ξεκαθαρίζεται ότι δεν επιτρέπονται διπλά, τριπλά, τετραπλά ή/και παραπάνω προφίλ. Και αυτός είναι ο λόγος που ενεργοποιήσαμε την υποχρεωτική επιβεβαίωση της e-mail διεύθυνσης κατά την εγγραφή.
Επίσης, γίνεται κατάχρηση της δυνατότητας που προσφέρουμε για επικοινωνία μεταξύ των μελών (σχόλια προφίλ), καθώς το μεγαλύτερο ποσοστό σχολίων που καταχωρούνται πλέον είναι υβριστικά/προσβλητικά σχόλια.
Ως εκ τούτου:
Έγινε ban σε λογαριασμούς μελών που είναι διπλοί, τριπλοί+ κλπ.
Σε περίπτωση που συνεχιστεί ο "πόλεμος" και ξεφύγουν πάλι τα σχόλια, θα αναγκαστούμε να κλείσουμε προσωρινά (ή και μόνιμα αν δούμε ότι προκαλούν μεγάλο πρόβλημα) την δυνατότητα προσθήκης σχολίων στα προφίλ.


Υπενθυμίζεται ότι η υπάρχει και η δυνατότητα μπλοκαρίσματος ενός μέλους που μας "ενοχλεί", ώστε να μην μπορεί να αλληλεπιδρά μαζί μας.
Οι λογαριασμοί που έγιναν ban, είναι οι παρακάτω (κάθε "σετ" λογαριασμών, αντιστοιχούσε στο ίδιο άτομο):

------------------------

22804/ph3/
22504/babisYZF/
22707/pulserate/
22271/Bonny/
21724/campagnolo/
22648/Doorway/
22711/hottest/
22534/justyou/
22541/RD500babis/
22513/Remover/
21125/Sorry/
15684/Deniz/
22716/WINTGOB/

------------------------

16841/WRCMan12/
22832/Βανέσα/
19835/NIKOSMPLE/
22795/bomber/
22730/Nikosiron/
22796/fiona/
22823/ΛίτσαΠατρωνα/

------------------------

23009/COVID/
22996/PEGASUS/
23007/Rosemary/

------------------------

22840/eva123/
23010/damianos123/
22844/shdan222/
22459/EROS/
22808/ΜΑΝΩΛΗΣ/
22826/rock/
22809/baggelas/
22507/velvet/
20521/agelossb/
22797/smaragdakaristinou/
22800/flowerball/
22704/marios191/

------------------------

Το μέλλον του liose:

Γεγονότα όπως το ότι τα flash παιχνίδια πλέον παραγκωνίστηκαν, ή τα άσχημα μηνύματα που ανταλλάσσονται μεταξύ των μελών, έχουν απογοητεύσει και πραγματικά δεν ξέρουμε τι θα γίνει στο μέλλον.
Ναι μεν ξεκινάμε πλέον την προσθήκη συμβατών παιχνιδιών, ωστόσο επικρατεί αυτή η δυσάρεστη εξέλιξη.
Όπως και να 'χει, είμαστε θετικοί σε νέες ιδέες και προτάσεις!
Ήδη ετοιμάζονται άλλα site τον τελευταίο καιρό, όπως με αστεία/ανέκδοτα, τεχνολογικού site, site γνωριμιών κλπ. όποτε σύντομα θα επεκταθούμε παραπάνω.

Καλή χρονιά!
26-02-2017
𝕷𝖊𝖔𝖓𝖎𝖉𝖆𝖘 (leonidaskyriakou)
SMARW
ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ  ΟΛΟΙ ΟΜΩΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΦΙΛ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ;) ;)
Στελλίνα (stellinaa)
02-03-2021, 03:25
ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΑ ΕΔΩ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ!
ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΛΟΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ, ΘΕΩΡΗΣΑ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΘΕΣΗ.
ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΕΝΝΟΗΘΕΙ.
ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΡΟΦΙΛ ΕΙΧΕ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΘΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΝ, ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟ ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΝΕΡΩΝΩ ΨΕΥΔΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ''ΦΕΙΚ'' ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
🍄 (つ◉益◉)つ eKTOr 💣🌟🍄 (EKTORAS)
Μήνυμα προς Χριστόφορο! Το cyber bullying το εκανες εσυ μαζί με τους "Τυπάδες" που αναφέρεις! Δεν ξερω ποιος σου εδωσε δικαιοδοσία να ελέγχεις τα προφίλ και να ενεργεις μαζι με τους τυπάδες σε cyber bullying! Αποκαλεις ενα μελος "Γερο" για ποιο λογο? Ετσι αποκαλεις και τον πατέρα σου? Μεγάλη ασέβεια! Μετα λες οτι αδικα εριξαν το προφίλ σου...Δεν νομίζω, ηδη ειχες επτα προφιλ και εκανες και την γυναίκα μαλιστα! 
16841/WRCMan12/
22832/Βανέσα/
19835/NIKOSMPLE/
22795/bomber/
22730/Nikosiron/
22796/fiona/
22823/ΛίτσαΠατρωνα/
Η κυρία velvet μαλιστα (συγκεκριμένη κοπέλα :)) ειχε δωδεκα προφίλ!!!! Πολυ αθωα η κυρια!
22840/eva123/
23010/damianos123/
22844/shdan222/
22459/EROS/
22808/ΜΑΝΩΛΗΣ/
22826/rock/
22809/baggelas/
22507/velvet/
20521/agelossb/
22797/smaragdakaristinou/
22800/flowerball/
22704/marios191/
Επισης ο φιλος σου ο Λεωνίδας, κανει χρεη Αντμιν? Γιατι χωνει την μυτη του παντου?
Εαν δεν του αρεσει η Σμάρω και η Στελλίνα να μην τις κανει φιλες του, ΑΠΛΑ! 
Δεν ξερω τι μανια σας εχει πιάσει να εκτελείται χρεη Σεκιουριτά στο σαϊτ...
Εαν καποιος σας ενοχλει να τον μπλοκάρετε απο το προφίλ του!
Επισης δεν κατάλαβα απο που γνωρίζετε τα μελη τοσο γρήγορα...Δια της επιφοιτήσεως του Αγίου πνεύματος?
Λοιπον να ειστε σοβαροί και μαζεμένοι και να εκτονωνεστε αλλου!
𝕷𝖊𝖔𝖓𝖎𝖉𝖆𝖘 (leonidaskyriakou)
ΤΑ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ  (ΕΚΤΟΡΑ  )  ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΜΠΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΜΙΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ..

ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΜΠΑΝ ΣΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30 ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ   ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΤΑΝ.
 ΡΩΤΗΣΤΕ ΑΝΤΜΙΝ.


23009/COVID/
22996/PEGASUS/
23007/Rosemary/
ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΝ ΣΑΝ ΠΡΩΗΝ ΣΕΙΡΙΟΣ....
ΕΙΧΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ 
ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΘΡΑΣΣΟΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ  *gelaw2*




ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΡΟΦΙΛ ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΕΝ ΛΟΓΩ 
STELLINA 
  ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΤΑΝ ΓΙΑ ΜΗΝΕΣ   ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ.
ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ   ΣΗΜΑΣΙΑ
ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΙ ΡΟΛΟ ΒΑΡΑΤΕ.....

ΕΧΕΙΣ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ   
 ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΣΑΣ ΤΡΩΕΙ.....

ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ ΜΑΣ ΕΙΣΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΑΣ ΖΩΗ.
𝕷𝖊𝖔𝖓𝖎𝖉𝖆𝖘 (leonidaskyriakou)
ΤΑ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ
 (ΕΚΤΟRA)


ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΜΠΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΜΙΝ
ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΕ ΤΟ ΣΑΙΤ.   ΣΑΝ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΟ.


(SEIRIOS)
asotos
Lorento,
SISYFOS,
daidalos
1WT1,
apocalypse,
NarKiss0s
marios212
MPEMPOU
amoi1
Nemesis.
timoros2
koureas
hrwdis s
🍄 (つ◉益◉)つ eKTOr 💣🌟🍄 (EKTORAS)
ΕΙΣΑΙ ΘΡΑΣΥΣ ΚΑΙ ΛΑΣΠΟΛΟΓΟΣ ΣΕ ΥΠΕΘΕΤΙΚΟ ΒΑΘΜΟ!

ΕΙΣΑΙ ΛΑΣΠΟΛΟΓΟΣ ΜΕ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ!
ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥ ΣΕΙΡΙΟΥ ΜΕ ΜΠΑΝ! ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ! :)

ΜΑΣ ΒΓΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟ...ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΓΟ ΤΟΥ ΚΟΛΟΜΒΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ!  *gelaw2*

Ο ΣΕΙΡΙΟΣ ΕΧΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΤΑΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ! ΑΠΟ ΖΗΛΟΦΘΟΝΙΑ ΛΑΣΠΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ!

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΑΣ ΟΥΤΕ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΣΑΣ...
ΟΜΩΣ, ΕΣΕΙΣ ΞΥΝΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΓΚΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΤΣΟΠΑΝΙ....

ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ, ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΑΝΟΗΤΕ...
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΠΗΚΕΣ ΕΔΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ? :)

ΕΣΥ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ???  *gelaw2*

ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΑΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΡΧΗΓΟ ΣΤΡΑΤΟΥ ΜΕΓΑΛΕ! *gelaw2*
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά