oinowar
02-01-2012, 20:43
Γεια σε ολους! :)

Λογω περιορισμενου χρονου, αποφασισα να πουλησω τρεις λογαριασμους μου για το Ikariam, σε δυο κοσμους.

Κοσμος Α'
1ος λογαριασμος:
Η βαθμολογια του ειναι πανω απο 3.700.000. Εχει ηδη 10 πολεις και μπορεις να χτισεις και 11η σε οποιο υλικο/θαυμα θελεις. Επισης διαθετει και αμβροσια. *bingo*

2ος λογαριασμος:
Εχει βαθμολογια πανω απο 1.000.000, με τεραστια ποσοτητα χρυσου, τον οποιο μπορεις να χρησιμοποιησεις για:
i) Να αναπτυξεις μεγαλο στρατο και να χτισεις τον λογαριασμο με βαση τον τροπο που σου αρεσει να παιζεις.
ii) Να βοηθησεις συμμαχιες που βρισκονται σε πολεμο και θελουν χρυσο για τον στρατο τους. Νομιζω ειναι γνωστο οτι πολλες φορες χανεται στρατος επειδη δεν εχεις αρκετο χρυσο και σου χαλαει τον πολεμο...σωστα; ;) Με αυτον τον λογαριασμο λοιπον θα δινεις χρυσο στους συμμαχους που το εχουν αναγκη.
iii) Αν εχεις και δευτερο λογαριασμο (*sfyr*) και θελεις να βγαλεις μεγαλο στρατο πχ 30.000-40.000 ωστε να μπορεις να λεηλατεις ολα τα noobakia(*glwssa4*), τοτε μπορεις να μεταφερεις απο αυτον τον λογαριασμο τα λεφτα στο δικο σου. *bingo*

Κοσμος Ε'
Αυτος ο λογαριασμος εχει 9 πολεις και βαθμολογια πανω απο 1.300.000.


Μπορειτε να επικοινωνησετε μαζι μου για τους λογαριασμους μεσω του e-mail μου:

δημιουργία oinowar 02-01-2012
τελευταία καταχώρηση oinowar 20-08-2012
απαντήσεις 1
προβολές 14281
oinowar
20-08-2012, 00:46
Update στο θεμα:

Κοσμος Α'

1ος λογαριασμος:

Ο πρώτος λογαριασμός δόθηκε και τον τώρα τον χαίρεται ένας νέος και πολύ καλός παίκτης! *glwssa6* Μην στεναχωριέστε όμως *klaio3* , έχω έναν άλλον να δώσω στη θέση του. *xeirokrotw* *xeirokrotw* Είναι ένας μικρός σχετικά λογαριασμός με 6-7 πόλεις, ωστόσο έχει 2 θετικά. Το ένα είναι ότι έχει τεράστιο χρυσό (διπλάσιο από τον 2ο λογαριασμό που δίνω) και έχει εξαιρετικά χαμηλή τιμή. *bingo*

2ος λογαριασμος:

Ο δεύτερος λογαριασμός αύξησε τους πόντους του σε 1.500.000 :) (H)


Κοσμος Ε'

Βελτίωσα τον λογαριασμό μου κατά 1.000.000, δηλαδή τώρα έχει πάνω από 2.300.000 πόντους και αρκετό χρυσό για να μπορείτε να έχετε πολύ στρατό! *yioupi* *yioupi*
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά