Ερώτηση

Επικοινωνία με τους υπεύθυνους του liose

silentoula
23-06-2013, 12:32
Ξέρει κανείς με ποιον άλλο τρόπο μπορώ να επικοινωνήσω με τους υπεύθυνους του site?? Προσπαθώ εδώ και μέρες απο έναν άλλο λογαριασμο και τι περίεργο (????) ο server δε λειτουργεί. Προκείται για σοβαρό ζήτημα σχετικά με έναν λογαριασμό της ξαδέρφης μου (η οποία είναι 12 ετών). Ενώ υπάρχει επίβλεψη σε κινήσεις που κάνει μέσα στο site, εν αγνοία μας, μια φίλη της μπήκε με το λογαριασμό της (της ξαδέρφης μου) και τα έκανε Ανάστα ο Κύριος. Για να μην κινηθώ διαφορετικά, και "προσβάλω" το site για τους ανεπαρκείς τρόπους ασφαλείας και τις λιγοστές δυνατότητες που εχει για να διαφυλάσσονται οι λογαριασμοί, θα ήθελα να έρθω σε επαφή με τους υπεύθυνους, να τους ενημερώσω γι αυτό το ζήτημα καθώς και να τους πω για ψεύτικους λογαριασμούς χρηστών που έχουν δημιουργηθεί απο την κοπέλα που σας λέω. Πιστεύω οτι εδώ μέσα υπάρχουν γονείς και μεγαλύτερα αδέρφια που επιβλέπουν, όπως εγώ, τα μικρότερα σε ηλικία άτομα που συμμετέχουν εδώ μέσα και θα έκαναν τα πάντα για να τα προστατέψουν. Κι επειδή όπως είναι λογικό μπορεί να ρίξετε μερίδιο ευθύνης σε μας που της επιτρέπουμε να είναι σε έναν τέτοιο δικτυακό τόπο, σας πληροφορώ οτι της επιτράπηκε μετά απο αυστηρή επιβλεψη και συζήτηση σε ό,τι αφορά το διαδίκτυο και τους κινδύνους της και μπήκε μόνο για ψυχαγωγικούς λόγους.
δημιουργία silentoula 23-06-2013
τελευταία καταχώρηση silentoula 23-06-2013
απαντήσεις 0
προβολές 1202
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά