()"",,"''() ( ◑ ␣ ◑ ) _.▶●◀. (,//\\¸¸.•* (staxtopouta)
ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΡΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ....ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ......
ΑΙΝΣΤΑΙΝ!!!!!!!!
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
σαλωμη!!!!!!χαχαχαχαχαχαχα
ΝΤΕΜΗΣ (DEMIS123)
13-06-2014, 19:13
Γερόλυκε είσαι αξιολύπητος
Για να σε ξεμπροστιάσω σε προκαλώ να δημοσιεύσεις έστω και ένα εδώ σ` αυτόν τον χώρο και τότε θα σου ζητήσω δημόσια συγγνώμη
ΓΕΛΟΙΕ ΞΕΥΤΙΛΙΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΣΑ
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
ρε τι να σου πω....μιλας συνεχεια.... πες σου εστελνα τσοντες.....αφου ξερουν μελοι... μαλλον δεν εισαι πειραιωτης....εστελνες μαζι με δημητρη.....ναι η οχι.....
ΝΤΕΜΗΣ (DEMIS123)
13-06-2014, 20:01
Απαξιώ να σου απαντήσω
Αυτό έλειπε να φτάσω στην κατάντια σου
Αυτά που έκανες εσύ τα ρίχνεις σε μένα
Και δεν θα το συνεχίσω ότι και να γράψεις
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
ουτε κ θελω να φτασης στην καταντια μου....εχεις δικιο 24 ετον ανεργος.....ανωμαλος που να φτασης εσυ 10.800 ενσημα κ να ταιζεις,,,,,κατι σαν εσενα που συντηρουντε απο ευρο αλλων,μηλω οπως ειδες για ολα κ για τβλι ρε εσυ δεν μου ειπες μαζι με δημητρη πρεπει να μπης στην 20αδα κ να μιλας για ταβλι?ναι η οχι?εσυ με δημητρη δεν εισασταν νυχι με κρεας.....ρε τομαρι.....ανικανε να συντηρησης ουτε τον εαυτο σου εγεινε ετσι ναι η οχι......τον καθαρισες εν ψυχρο εδω στο λιοσε? εργαζοταν εκει με σας δημητρης?ρε σαπιλα δικα μου στοιχεια εχεις κ το ξερω....οταν σε τυλιξω σε μια κολλα με χαρτι να δω μωρε γαβροτι τιμη θα πιασεις
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
ρε πειραιωτη .....αφου λες οτι δεν εχω μπεσα.....τεκμηριωσε για ταβλι μιλω 1917 παιχνιδια 19152 ποντουςοπως λες με 5 λεπτα παιχνιδι.....αν στεκουν αυτα που λες....κοροιδευεις μικρα παιδια?πιος ενας βλακας κ μισος.....ΑΝΕΡΓΟΣ.....ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ λογαριασμος ΟΤΕ? ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣΟΔΗΜΑ?
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
ΡΕ ΠΑΝ ΒΛΑΚΑ.....εκανες 1917 παιχ.οτι νανε οχι μονο ταβλι απο 25 ποντουςμου δινει αθροισμα48175και αν βαλω 150το καθε παιχν.287.550....εσυ στο ταβλι καθε φορα κανεις πανω απο 130την τελευταια 217 που βγαζεις αθροισμα ποντων 19125.....ρε εχεις εργασθη καθολου?εχουν ροζιαση τα χερια σου?οχι απο μαλακια απο εργασια πες ρε ρεμαλη της ΝΟΤΑΡΑ.....ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΕΥΡΟ ΑΡΗ......ΠΟΥ ΡΟΚΑΝΙΖΩ ΑΠΟ ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ....ΜΙΛΑ ΡΕΜΑΛΙ.....ΒΓΑΛΕ Κ ΔΕΙΞΕ ΕΝΑ ΕΝΣΗΜΟ.....ΠΟΥ 24?ΕΤΟΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 58 ΜΕΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1200 ΕΝΣΗΜΑ Κ ΑΝΤΑ ΕΧΕΙΣ.....
()"",,"''() ( ◑ ␣ ◑ ) _.▶●◀. (,//\\¸¸.•* (staxtopouta)
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
καλησπερα κυρια σαλωμη....σταχτομπουτα....οχι διπροσωπος.....ζωον ειμαι....λυκος.....χαστουκιζε το προσωπο σου ,να φυγουν οι ΠΑΝΑΔΕΣ,και μετα κανε ενα μποτοξακι....εχω καλο νευρολογο θελεις.η ασε να κτυπαμε μαζι τα μπουτια σου να φυγη η κυταριτιδα κ εισαι μια χαρα γιαμπαλετο
()"",,"''() ( ◑ ␣ ◑ ) _.▶●◀. (,//\\¸¸.•* (staxtopouta)
πες οτι θελεις ενα αξιοθρηνητο ανθρωπακι εισαι με μισος!! καθε μερα δειχνεις ποιος εισαι! και καπου εδω ληγει ο διαλογος καλο βραδυ ανθρωπακι!!
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
ανθρωπακια κυπολοιματα του ιμπεριαλιστικου κατεστημενου κ του ταβλιου του λιοσε εισαι εσυ σταχτομουτα κ η φαρα σου κ κοροιδευετε αφελη κοσμο μαζι κ μενα για να βγαλετε απο ποσοστα να αγορασετε κανενα ξεροκοματο αλλιως εσυ κ οι ομοιοι σου στα σκαλοπατια απο κατω της αγιας τριαδος για συσιτιο....κα ασε εμενμα να περνω πρωινι φιλωνος κ καραολη δημητριου γωνια οχι στο σπιτικο αλλαστο ξενοδοχειο....κ εσυ ζητιανα......χορευτρια
'Μικρη ΝταΦακ.ΙΙ' (xrusaki)
Εμ.. οκα συγνωμη που επεμβενω κιολας, αλλα λιγο το παραχεσαμε νομιζω, 1. αν υπαρχει καποιο προβλημμα με το ταβλι γτ δεν το λες στον διευθηντη? 2. ο καθενας να κοιταξει τον ευατο του δλδ με τους τσακομους λετε να βγει κατι? και 3. γερόλυκε εμ. δεν ξερω πως να το πω αλλα πραγμτ. ηρεμησε λιγάκι με το ταβλι συγνωμη πραγμτ. αλλα το συζητάς επι 72 ωρα , υπαρχουν και αλλα πραγμτ. όπως χμ.. ας πουμε βολτα για καφε με τους φιλους σου ή ισως καποια ταινεια σινεμά ή αλλα παιχνίδια όπως παλη ή δεν ξερω ότι σαρεσει δλδ οκα καταλαβενω ότι τρελενεσε παθιαζεσε με το ταβλι αλλα νομιζω δλδ κατά την γνωμη μου υπαρχει ζωη και ότι είναι μικρη δεν λεω να μην ασχολησε με το ταβλι απλα να ηρεμησεις λιγάκι λυσεις υπαρχουν... και ενταξει προσωπικα εμενα δεν μαρεσει το ταβλι γενικα μαρεσουν λιγο ξες πιο πως να το πω... χμ.. δεν μπορω να το εξιγησω αλλα καταλαβενεις λιγο πιο ευκίνητα εμ.. τεσπα νομιζω ότι με τις βρισιες δεν θα λυσετε κατι και αν πιστευεις ότι γινεται απατη ο διευθηντης γι αυτό είναι εδώ για να βοηθαει ή αν δεν μπορει να κατι μπορειτε να κανονισετε μερος και ωρα να συναντηθητε χμ.. νομιζω αυτά ηθελα να πω ελπιζω να μην χειροτερεψα τα πραγμτ. :)
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
καλησπερα.....αλητισα του δρομου.....και εγω σαν λυκος εχωχασει το δρομοκ γυρνω σαν αλανι στο λιμανι....διχως φιλους κ αισθηματα.....δεν ελπιζω σε τιποτα δεν θελω τιποτα ειμαι ελευθερος....ειπες να συναντηθω με πιους?τους αστερες του λιοσε?εδω λαμβανει η χωρα τελος....τους εχωΧ.......ΠΡΟ ΠΟΛΟΥ.ΤΕΛΕΙΑ οχι κομμα ουτε συνδιασμος εληξε.....
'Μικρη ΝταΦακ.ΙΙ' (xrusaki)
Κατά την γνωμη μου η χωρα εγω βαθεια μεσα μου πιστευω ότι θα σωθει, οσο αναφορα για την ψυχη σου καλα κανεις να εισαι ελευθερος είναι ότι καλητερο.. Και τελος οκα αφου τους εχεις γραμν. προχωράμε τοτε.. Λπ σου εχομαι καλη τυχη τοτε:)
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά