το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
καλησπερα εχω μια διαφορα να λυσω...μπορειτε να μου πειτε την αποψησας?ΓΕΡΟΛΙΚΟΣεγγραφη μελους19/10/2013 παιχνιδια στο ταβκι μονο3449,ποντοι κερδισμενοι4199,συμμετοχη ανα μερα14,6παιχνιδια......16ηνθεση ταβλι .ΝΤΕΜΗΣ16/6/2013εγγραφηπαιχνιδια1913 κερδισμενοι ποντοι19.308συμμετοχη ανα μερα5,29παιχνιδια την μερα...θση στο ταβλι4ην....εγω στην αρχη ξεκινησα με 39παιχνιδια την μερα....ηλικεια γερολικου 57 ΝΤΕΜΗ 24.....ΓΙΝΕΤΕ ΠΟΤΕμε 1913παιχνιδιααποδοση 19308?και 24 ετον ντεμης?καλα ο γεολικος εχει οπως λεει ντεμης ακαταλογιστο,πρωτον γερολικος κεκορεσμενος απο απολαυσης....57 ετονπολυ χρονο για τον εαυτο του κ μονομακρια απο εξαρτησεις....πληρωσε οτε για ενα χρονο2080 ευρο οτε για την απολαυσιτου....και ειναι κ μονογαμικοςκ μια φιλη..στο διαδυκτιοΣΑΝΙ....ΑΥΤΟςοΝΤΕΜΗΣ 24 ΕΤΟΝ πως εκανε19308 ποντους εναι σωστο?ποτε βλεπεισυντροφο ,φιλους ,ειναι επικοινωνιακος?καθε μερα στο προφιλ γυναικων γυριζει....εργαζεται?που?ποτε?τρωει απο την πεουσια των προγονων του? πως πληρωνη ?24 ετον με τι ενσημα? δεχομαι απαντησεις μονο εδω.....
δημιουργία το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos) 11-06-2014
τελευταία καταχώρηση 'Μικρη ΝταΦακ.ΙΙ' (xrusaki) 17-06-2014
απαντήσεις 29
προβολές 6554
συμμετέχουν περισσότερο ()"",,"''()  ( ◑ ␣ ◑ )  _.▶●◀.  (,//\\¸¸.•* (staxtopouta)ΝΤΕΜΗΣ (DEMIS123)Dinosakis
ΝΤΕΜΗΣ (DEMIS123)
11-06-2014, 18:55
Ένα παιχνίδι Γερόλυκε διαρκεί από 3 έως 5 λεπτά.
5 παιχνίδια λοιπόν την ημέρα σου τρώνε το πολύ 25 λεπτά
Εγώ σου λέω ότι αφιερώνω τουλάχιστον μια ώρα την ημέρα για το liose
Που βρίσκεται λοιπόν το πρόβλημα
Αλλά ποτέ πριν τις 2 το μεσημέρι που γυρνώ από την δουλειά και μετά τις 9 το βράδυ που βγαίνω για διασκέδαση
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
ασε αυτα πεστα στα παιδια απο 8εως 17 ετον δεν πειθεις.....1913 παιχν.19308 κρδισμενοι ποντοι.μονο 25 λεπτα συμμετοχη.....την μερα.....χαχαχαχα....εμφανιζεις το 1/3 τα 2/3που ειναι?ρεπιστευεις αυτα που λες?μετα της 21.00περνεις το μερισμα απο τα κερδη που αφηνουν μελοι για να πας παραλια?ρε εστω κ να εργαζοσουν παρτ ταιμ τετοιες μπουρδες δεν θα ελεγες....εγω οασχετος κ ακαταλογιστος λεω αλλαχτε βαθμολογιση στο ταβλι να φυγειτο -μειον στατιστικα κ αμα δεν γουσταρετε φατσα μου βαλτεμε ΤΥΡΕΣΙΑ ΣΤΟ ΛΙΟΣΕ.....να φοβαμαι να πλησιασω υπολογιστη....κ λιοσε....χαχαχαχα
ΝΤΕΜΗΣ (DEMIS123)
11-06-2014, 19:58
Δεν θα κοντραριστώ μαζί σου Γερόλυκε,
Σέβομαι την σπιρτάδα σου
Σέβομαι την σάτιρα σου
Σέβομαι την εξυπνάδα σου
ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ
*kourasmenos* *kourasmenos* *kourasmenos*
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια,αλλα που παιζει η ηλικεια ρολο στο ταβλι? εγω 57 ετον εσυ24?μηπως εμφανιζεις φωτο του 1974? αν ειναι ετσι καλος εγω ειμαι γερος εσυ νεος.....τα ροζμηνυματα γιατι τα στελνεις?κ μετα τα διαγραφης απο προφιλ μου?λοιπον αν θες παρε τηλ 2104117161....ειναι το μπελλα βιστα κλεισε δωματιο για πριβε με θεα φαληρικο κολπο για ταβλι ζωντανο.....πληρωνω εγω διανυκτερευση κ καλους απογονους μετα ,,,,,,ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
ΝΤΕΜΗΣ (DEMIS123)
12-06-2014, 14:52
Γερόλυκε πρόσεχε γιατί όλα έχουν τα όρια τους
Εσύ το πας φιρί φιρί να ξεχειλίσει το ποτήρι της υπομονής μου και τότε να δω πως θα τρέχεις τα 145 κιλά που κουβαλάς επάνω σου.
Όλα αυτά σου τα γράφω γιατί τώρα σιγουρεύτηκα ότι η συμπεριφορά σου μόνο αντρίκια δεν είναι………….
Dinosakis
13-06-2014, 13:05
Ωραια του τα εψαλες Ντεμη
Εγω απορούσα με την υπομονη σου
Έπρεπε να τον ειχες βαλει στη θεση του πιο μπροστα
*lol* *lol* *lol* *lol* *lol* *sygxaritiria* *sygxaritiria* *sygxaritiria* *sygxaritiria* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo* *bingo*
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
ΑΠΕΙΛΕΙΣ? ΝΤΕΜΗ?ΕΧΩ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΟΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ Κ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΙΟΩΝΤΑΣ ΤΗΛ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΑΝΑΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΡΕΘΗς ΠΡΟ ΕΚΠΛΗΞΕΩΣ .....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΑΤ Α ΠΕΙΡΑΙΑ Κ ΑΣΦΑΛΕΙΑ .....ΜΑΖΕΨΕ ΤΑ ΑΝΩΤΕΡΩ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΑ Κ ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΟΛΑ.......
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
λοιπον μαζεψε αυτους τους κυριους, κ κυριες που στελνεις προφιλ μου κ γραφουν ...η διαφορα ειναι μεταξιμας εσυ 24 ανεργος κ εγω 57 να συντηρω εσενα κ τους φιλους σου....κ να πω οτι ειναι κ αρσενικα παει στο διαβολο
()"",,"''() ( ◑ ␣ ◑ ) _.▶●◀. (,//\\¸¸.•* (staxtopouta)
γερολυκε εχεις κακια μεσα σου κριμας ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
εγω δεν συστηθηκα ΑΝΘΡΩΠΟΣ,κυρια ειπα οτι ειμαι ζωον=λυκος=γερολυκος=αλλαζω μονο τριχα.....δεν διακατεχομαι απο συναισθηματα,ουτε κ απο το ρητο χερι που δεν μπορεις να δαγκωσης φιλησετο......δεν θελω τιποτα δεν ελπιζω απο εδω μεσα σε φιλια ....ειχα κ θα εχω εστω νοερα μιαΤΗΝ ΣΑΝΙ......ΤΕΛΟΣ
()"",,"''() ( ◑ ␣ ◑ ) _.▶●◀. (,//\\¸¸.•* (staxtopouta)
ΤΙ Μ ΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ? ΕΙΠΑΜΕ ΤΕΛΟΣ ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ!!!
()"",,"''() ( ◑ ␣ ◑ ) _.▶●◀. (,//\\¸¸.•* (staxtopouta)
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
ΠΡΟΣΟΧΗ......στις σαλωμες,,,,,,,χορευουν κ μονο ζητουν την κεφαλη του λυκου επι πινακι.....απο σωμα ναι απο χορο ναι απο μυαλο -1200ν-1
()"",,"''() ( ◑ ␣ ◑ ) _.▶●◀. (,//\\¸¸.•* (staxtopouta)
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά