🎀AƝƓЄԼ'Sᔕ ᗯƗƝƓS🎀 (smarw)
Μα τι να λεμε τωρα? Αληθεια με ρωτας γιατι? Διοτι εσυ δε λες...βιωνεις την ευγνωμοσυνη...παρε παραδειγμα εμενα...οσα και ν'αποκτησω, οσα και να εχω, θα βρω την ευκαιρια να παραπονεθω..βλεπω την ελλειψη ακομη κι οταν γινεται αυτο που θελω...θα ειμαι παντα μισός οτι κι αν εχω...και ξερεις γιατι? Επειδη ειμαι ελλειπης μεσα μου..εσυ απ την αλλη εχεις κατι μικρο και το μοιραζεσαι..κι οσο δινεις απ το λιγο που δεν εχεις αυξανεις...και μεγαλωνεις..και συμπληρωνεις το κενο...κανεις την απουσια να μοιαζει με ευλογια..γινεσαι παραδειγμα..με αναγκαζεις να παραβλεπω αυτο που φαινεται και να κοιταω το αορατο...αυτο που σε παρακινει...αυτο που σε εβαλε παραδειγμα...παραδειγμα που λεει οτι τιποτα δε λειπει αν θελεις...παραδειγμα που λεει οτι και να λειπει κατι, ξερει η αγαπη να το ολοκληρωνει...οποτε μη ρωτας το γιατι...ρωτα τι εισαι...και η απαντηση ειναι οτι εισαι αυτο που ελλειπε...το πιο φωτεινο κομματι απ το ψηφιδωτο του κοσμου...να γελας...αυτο και μονο συμπληρωνει το λογο που η μερα παει καλα....

δημιουργία 🎀AƝƓЄԼ'Sᔕ ᗯƗƝƓS🎀 (smarw) 17-09-2015
τελευταία καταχώρηση 🎀AƝƓЄԼ'Sᔕ ᗯƗƝƓS🎀 (smarw) 17-09-2015
απαντήσεις 0
προβολές 6587
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά