Αθηνά Ολσεν. (AthiNaa)
nomizeis..<3 egw niw9w oti eisai ta panta gia mena:*!
IriDa
09-11-2012, 15:35
εγω νιωθω οτι εισαι τα παντα γοα εμενα κι για ολο το συμπαν...:*!
Αθηνά Ολσεν. (AthiNaa)
νομιζεισ εσυ εισαι τα πανταα....(για μενα οχι για ολουσ) <3
Αθηνά Ολσεν. (AthiNaa)
αααααααα θυμασε οταν ειχαμε κανει απο χαρτι τουαλετασ κακα για την φανη και το γιαννη??χα0χ0α0 ελεοσσ..αλλα η φανη δεν το πειστεψε-.-*gelaw2* *gelaw2*
IriDa
11-11-2012, 13:24
κααλ εμενα δε με νοιαζει τι ειμαι για τους αλλους εγω ειμαι αυτο που ειμαι και παντα θα ειμαι και δεν αλλαζω...χαχαχα ναι η φανη που το πιστεψε πο ρεε τι εξυπνη που ειναι...οταν ερθω εκει να κανονισουμε να ερθει η φανη και ο γιαννης για να τους κανουμε φαρσα παλι...;) ;) ;) ;)
IriDa
11-11-2012, 15:33
ΣΑΓΑΠΩ ΠΑΡΑΑΑ ΠΟΛΥ(!) ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!ΕΙΣΑΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΠΑΝΤΑΑ!ΕΥΤΗΧΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΠΟΤΕ(!)
Αθηνά Ολσεν. (AthiNaa)
*dakryzw*dakryzw* *dakryzw* αχουυ μωλεεε<3 και εγω χαιρομαι ιλιδουλαααα<3χιχιχι θαγαπωωωω πολυ να το κθερειθ εε!!χιχι πωθ μιλαω ετθι??ναι να σκεφτουμε ομωσ κατι καλυτερο και πιο πιστικο
IriDa
14-11-2012, 20:48
χαχαχα θυμαθαι που μιλουθαμε ετθι??και μετα νομιζαμε οτι θα μενουμε ψευδες για πανταα:p :p <3 ,3
Αθηνά Ολσεν. (AthiNaa)
xaxa naiii<33
IriDa
15-11-2012, 22:24
:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
μου λειπεισ πααααααααααααααρα πολυ ομορφηη<3333(αθηναα;))
IriDa
16-11-2012, 14:41
χαχαχαχαχα αθηνα θυμασαι τις γρανιτες μας??τη μερα που θα κοιμοσουν σπιτι μας και ηταν μια ηωρα και το βραδυ και εσυ περιμενες να γινει η γρανιτα...την αφησες ομως μετα πολυ ωρα στην καταψηξη και μετα περιμενες αλλη μια ωρα για να λιωσει...παντως σαν τις γρανιτες μας...ΚΑΜΙΑΑ <3
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
aggelik:Oxi oti egw den to enow ala mhn to pareis ipospsh s synexisekoybenta me thn a8hna!
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
a8ina:χαχαχ ναιιι...ποοοσο πριμεναα δεν λεγετε χααχ ελεοσ...<3333
IriDa
17-11-2012, 14:02
ή στο παρτυ της εριφυλης που παιζαμε επιτραπεζιο και κατουσαμε ετσι της καρτες και εβλεπε την απαντηση η αλλη για να μην νομιζουν η μαρια και η χριστιν α οοτι δεν ξερουμε τιποτα και μετα που σκρφαλοναμε στο παταρι και εσυ φοβοσουν μηπως ερθει καμια κατσαριδα η κανενα ποντικι... <3! ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ <3
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά