Κατερίνα.κι.άμα.αντέ3εις ;* (ego)
Παιδιά είναι στο σχολείο μου ένα παιδί και μου είπε να τα φτιάξουμε (στο τέλος της χρονιάς). Αλλά αυτός θα πήγαινε στο 1ο γυμνάσιο και εγώ στο 2ο (μπόλικα χιλιόμετρα μακριά). Εγώ του είπα θα δούμε το φθινόπωρο ως τότε ας βγαίνουμε ως φίλοι. Αυτός μου απάντησε ένα ξερό οκ. (τριάδα (1D4ever), επειδή 8α ρωτήσεις, σου λέω πως είναι ο Φάνης) Από τότε δε με πήρε τηλέφωνο και 5-6 φορές που τον πήρα μου το 'κλεισε με το που του είπα ''Γεια''. Εξακολουθώ να του αρέσω ή μου θύμωσε μόνο; (γιατί είναι και ελαφρώς εγωιστής) 8έλω γνώμες κυρίως των μεγαλύτερων (π.χ. DIMITRIOS) που έχουν περισσότερη πείρα αλλα και οι γνώμες μικρότερων, όπως η Ευγενία (eugenaki)!:) :)
δημιουργία Κατερίνα.κι.άμα.αντέ3εις ;* (ego) 19-08-2013
τελευταία καταχώρηση 'Μικρη ΝταΦακ.ΙΙ' (xrusaki) 13-07-2014
απαντήσεις 7
προβολές 1517
συμμετέχουν περισσότερο You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)▪~▪Το κιουτακι.μπλουμ□~□| (nantia9)'Λέγε με ΧρήΣτο' (juju)
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
αν θες να ξερεις εχω βοηθησει πολυ κοσμο μπορει να ειμαι πιο μικρη απο εσενα αλλα απο μικρο και απο τρελο μαθαινεις την αληθεια οποτε μην με αμφισβητείς.Τεσπα,μπορει απλα να ειχε βαλει στοιχημα και οταν του ειπες ''οκ'' {αρα δεν ξερω μπορει}αυτος μπορει να σε ειχε γραμμενη και τωρα που εχασε σε εχει ακομα πιο πολυ {ειναι λιγο βλακεια βασικα πολυ μεγαλη βλακεια αλλα σκεψου το και αυτο}και απο την αλλη μπορει...απλα επειδη του εριξες χυλοπιτα να παρεξηγηθηκε και να μην θελει να σου μιλησει που σε αυτη τη περιπτωση ο αντρικος εγωισμος δεν σπαει και πολυ ευκολα αλλα ειναι αναλογα τον ανθρωπο.Και επισης σημφωνω με τον κυριο Δημητρη.Πιστευω να βοηθησα δεν ξερω τωρα κολλησα δεν μπορω να γραψω λογικα και εξυπνα...!Τεσπα....τα λεμε στο chat για πιο πολλα....:(
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
ωχ λαθος αυτος απαντησε οκ...τεσπα αυτο που απαντησες βαλε στη θεση του ''οκ''!
'Λέγε με ΧρήΣτο' (juju)
εε κοπελα μμ με κνς και ζηλευωωω *gelaw1*
▪~▪Το κιουτακι.μπλουμ□~□| (nantia9)
tespa plaka kaneis *gelaw1* *gelaw1* *gelaw1* *gelaw1* *gelaw1* *gelaw1* *gelaw1* mime kaneis na zeileuo kai emena
▪~▪Το κιουτακι.μπλουμ□~□| (nantia9)
Το να σου πει ένα αγόρι να τα φτιάξετε, σημαίνει ότι καίγεται για σένα
Να ξέρεις ότι τα αγόρια είναι σ` αυτές τις περιπτώσεις πολύ δειλά και σπάνια κάνουν αυτά την αρχή.
Εσύ λοιπόν με αυτή την απάντηση που του έδωσες του έκοψες τα φτερά
Πληγώθηκε ο εγωισμός του και γι` αυτό αντιδρά ετσι.
Τώρα αυτός μας τελείωσε , κοίταξε να τα φτιάξεις με κάποιον άλλον. kania sxeshhhhhh
Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΙΚΑΤΣΟΥ (rania34)
koita pestoy na soy apdisei giati ton agapas kai ueletai na ta ftiajete kai an den soy apadisei paratata
'Μικρη ΝταΦακ.ΙΙ' (xrusaki)
Απλο όπως όλα τα αγορια σχεδόν κανουν καποιες κινησεις για να τραβηξουν βλεματα αλλα αν δεν πετυχει ξεκινανε την αυτοματη αντιπινα με τα ζορια μονο και μονο για να σιγουρευτουν ότι σε εχουν ΄΄δεδομενη΄΄ τους. Εσυ από την πλευρα σ μπορεις να μην δειξεις πολλα γτ μερικοι αν δουν πως εμεις θελουμε αμεσως ψωνιζονται αλλα βεβαια ενδιδουν, εσυ να θες κι να μην θες να μην τρεξεις από πισω του και εκει θα καταλάβεις αν σε θελει ή όχι γτ η αδιαφορια είναι εκεινη π σκοτονει μερικες φορες. Ελπιζω να βοηθησα:)
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά