Αθηνά Ολσεν. (AthiNaa)
Γι'αυτο σ'αγαπω γιατι μαζι σου το απιστευτο ζω..να το θυμασαι οσο γυριζει η γη εγω θα σ'αγαπω <3 Ολα μου τα ονειρα ειναι μια μολανχολια,απο τοτε που εφυγεσ χανω την ουσια<3 εσυ και εγω δυο καρδιεσ μα ενασ χτυποσ μονο<3 και δεν μασ χωριζει τιποτα <3 Σ'αγαπωω οσο τιποτα αλλο κολλητουλα μου <3 θελω να σε εχω κοντα μου για παντα <3 Μου λειπεισ πολυ ιριδακοοο ^^<33333 Σε λατρευω μωρο μουυυ<3
δημιουργία Αθηνά Ολσεν. (AthiNaa) 01-11-2012
τελευταία καταχώρηση Νικολέτα! (nicoleta67) 18-11-2012
απαντήσεις 33
προβολές 3748
συμμετέχουν περισσότερο IriDaΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)Κωστης!! (kifounas)
Κωστης!! (kifounas)
01-11-2012, 17:57
:'( :'( :'( :'( :'( :'(
IriDa
01-11-2012, 19:00
*dakryzw* *dakryzw* *dakryzw* *dakryzw* *dakryzw* σαγαπω παρα πολυ ομορφια μουυ <3 κι εμενα μου λειπεις παρα πολυυ <3 *dakryzw* *dakryzw* *dakryzw* *dakryzw* σιγα μωρε τωρα τι ειναι 9 μηνες...
Αθηνά Ολσεν. (AthiNaa)
και εγωωω ρε χαζηηη<3 ναιι ΜΟΝΟ 9 μηνεσ..αλλα δεν πειραζει γτ εγω σ'αγαπω τοοοσο πολυ που μπορω να περιμενω και 2 χρονια για να σε δωωω<3 :**fili2* *fili2* *fili2*
IriDa
02-11-2012, 12:16
*klaio3* *klaio3* *klaio3* *klaio3* ΣΑΓΑΠΩΩ <3
Αθηνά Ολσεν. (AthiNaa)
και εγω ρε ομορφηη<3333 :*
IriDa
02-11-2012, 13:46
*love3* *love3* *love3* *love3*
Αθηνά Ολσεν. (AthiNaa)
mou leipeis zouzounaaaaa<3 <3 :*
IriDa
03-11-2012, 16:24
κι εμενα μου λειπειις παρα πολυ οσο ειναι το διαστημαα :* θα ηθελα πολυ να ησουνα εδω τωρα μαζι μου,αυριο θα παω πατιναζ..θυμασαι που ειχαμε παει μαζι μια φορα??ειχαμε πεισει..παρα πολλες φορες..στο βουνο που ειχαμε ανεβει οταν πηγαμε πικ νικ που χαθηκαμε στο βουνο και μετα ειδαμε οτι υπηρχαν σκαλες...*gelaw1* *gelaw1* *gelaw1* μετα που αλλαζαμε οταν πεξαμε μπυγελο..*gelaw2* *gelaw2* εμμ..τι αλλο..*skeft2* *skeft2* ΑΑ ΝΑΙΙ!με τα μαξιλαρια που παιζαμε το παιχνιδι..;) ;) ;) θυμασαι??τα βερικοκα που πετουσαμε απο το μπαλκονι..και αλλα πες κι εσυ δε μου ερχοντααι τωρα..μου λειπουν τοσο πολυ αυτα που καναμεε..*dakryzw* *dakryzw* *dakryzw* *dakryzw*
Αθηνά Ολσεν. (AthiNaa)
χαχαχχαχα ρεε χαχα μην μου τα λεσσ....χαχαχα...ρεε δεν μπορω αχαχ ρε οταν αλλαζαμε μετα το μπυγελο περνοθσε μια κυρια και εγω..χαχαχα λολλλ...εσι ειχεσ τελειωσει ενω εγωω ακομα και εβριζα εκει και συ γελουσεσ...ποο ρεε τελεια στιγμη..μετα τουρτααα..ωχχχ,αχ ναιιι με το πατιναζ ημασταν χερι-χερι και πηγεσ να πεσεισ προσπαθησα να σε κρατησω αλλα τελικα επεσα εγω και υστερα εσυ χαχαα..ελεοσ ρε ολοκληρα σκαλοπατια εμεισ μπηκαμε απο εκεινο το μεγαλο βραχο που ειχε κατι για απαγορευοταν...ρε ελεοσσσ...τα μαξιλαριααα...το καλυτεροο!!! Τα αγγλικα που καναμε χ0α0χ0αχ0α0χ0α0χα ελεοσσ ;)
Ρε σάγαπωω πολυυυ<3 <3 :') :**fili2* *fili2* *fili2*
IriDa
06-11-2012, 18:58
ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ και αλλα ομωςς...χαχαχα ναιι!!τα αγγλικα ΕΛΕΟΣΣ;) ;)
Αθηνά Ολσεν. (AthiNaa)
naiiiii :p :p :p :p na mhn 3anaepanalif9ei..xixixix<3 ;)
IriDa
08-11-2012, 15:14
;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αθηνά Ολσεν. (AthiNaa)
μου λείπεισσσ<33 σε λατρεύω ρεε:* σε θελω κοντα μου χωρισ εσενα δεν ειμαι ο εαυτοσ μου..=)
IriDa
08-11-2012, 19:10
εγω χωρις εσενα γενικα δεν ειμαι τιποτα <3
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά