Big Time Rush or 1 Direction?

Ηρθε η ωρα της αναμετρησης ποιο συγκροτημα θα νικησει,Big Time Rush ή 1 Direction?

♥Αθηνουλα Οοσομμ♥ (athinoula2001)
nikan 1D pros to parwn!
I'M brOKen :/ (Demy)
07-05-2013, 21:59
allo ena gia one direction:) :)
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
βτρ!!!!!!!!!!!!!!
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
ξερετε κατι εμενα μου αρεσαν οι BTR οκ γιατι να μην μου αρεσουν 4 αγορια που κανουν κατι που τους αρεσει σκεφτομουν αλλα τωρα τους μισω οσο τιποτα αλλο στο κοσμο και για αυτο φτενε καποιες Rushers που βριζουν τους 1D με αποτελεσμα να με κανουν να μισω τους BTR και θα μου πειτε τι φτενε οι BTR οι αλλες τους βρισαν εμ και εγω να σας πω δεν ξερω.Με εχουν κανει αν τους βλεπω ακι να θελω να τους φτισω πραγματικα.Και με πιο δκαιομα εδω που τα λεμε ερχονται κατι ψωναρες και βριζουν τους 1D και τους λενε GAY χωρις να τυς ξερουν?:@ ο μονος λογος που τους ΜΙΣΩ ειναι οι Rushers!
IHATEMIKROULLALOVE1
30-06-2013, 15:25
Κοιταξε να δεις,εγω πολυ παλια μισουσα και ευριζα τους 1Δ...το παραδεχομαι ειμουν ηλιθεια....μετα καταλαβα οτι δεν ειναι σοστο και τωρα μν σ πω ακουω τραγουδια τους...εσυ δεν εχεις λογο ν μισεις τους ΒΤΡ εξετιας των φαν...τις φαν να μισεις οχι αυτους κτλβς???????
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
κοιτα τωρα πια και τους μισω και δεν τους μισω εμενα μου φενετε λιγο αστειο δεν ξερω...δες τι εκανα ενα βραδυ...δεν ειχε κατι η τηλεοραση που να μου αρεσει { η τελεοραση ειχε εγω βαριομουν να δω τενιες } και εβαλα στο nickelodeo γιατι ηξερα οτι εκεινη την ωρα εχει victorious που μου αρεσει πολυ..εε καθησα να το δω η μαμα μου πηγε για υπνο οταν τελειωσε ηξερα οτι θα βαλει BTR και δεν ηθελα να το δω { επιδη τους μισουσα,εκεινη την ωρα } μετα τιποτα ενδιαφερον δεν ειχε ειχαν τελειωσει ολα και εβαλα παλι στο nickelodeo εκεινη την ωρα δεν τους μισουσα και χορευα και με τα τραγουδια τους αλλα οταν τελειωσε αρχισα να τους ξαναμισω και να μη θελω να τους ακουω...*skeft2* τι να πω ειμαι λιγο {πολυ μαλλον}...πως να το πω...οτι νανε?
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
και ξεχασα να πω οτι η μαμα μου πηγε για υπνο και φοβομουν να δω αυτα που ειχε μια ηωρα το βραδυ
dimitra2001
07-07-2013, 11:16
KAI TA 2 ALLA POIO POLY BTR MOY ARESOYN PARA MA PARA POLY OI BTR*bingo* *bingo* *bingo*


Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά