Big Time Rush or 1 Direction?

Ηρθε η ωρα της αναμετρησης ποιο συγκροτημα θα νικησει,Big Time Rush ή 1 Direction?

Δανάη (tweetty)
21-01-2013, 19:42
Μα έτσι είν!
Tzo
21-01-2013, 21:15
βασικα ψηφιζω ONE DIRECTION 4 ever
Kν.♡ (EleniTheBest95)
22-01-2013, 14:09

Big Time Rush FOR EVER
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
δεν ειναι οτι μ αρεσουν οι ONE DIRECTION ειναι η αληθεια αν τα μετρισετε θα βριτε το ιδιο πιστευω.
Εγω μετρισα τους ψιφους και μ βγηκαν
Big Time Rush 3-5 One Direction
δεν εβγαλα νικιτες τους One Direction επειδη μ αρεσουν αλλα επειδη οι ψιφοι ειναι πιο πολυ θα το δειτε και εσεις δεν ξερω αν εχω κανει κανενα λαθος αλλα ετσι τα μετρισα!!!
♥Αθηνουλα Οοσομμ♥ (athinoula2001)
Οκ αλλα θεορω οτι καποες Directioners υποτιμουν πολυ τους καιμενους τους Big Time Rush:(
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
εμενα ενα τραγουδι τον Big Time Rush μου αρεσει παρα πολυ.ειναι γαματο.

Big Time Rush~Windows Down
ειναι ολα τα λεφτα,οσι δεν το εχετε ακουσει ακουστε το ειναι γαματο πραγματικα και εχει τελειο vindeo clip!!!!!
Kν.♡ (EleniTheBest95)
25-01-2013, 19:23
*ntrop* Οπως ειπε η AthinaLoveK.S (athinoula2001),''Οκ αλλα θεορω οτι καποες Directioners υποτιμουν πολυ τους καιμενους τους Big Time Rush'' κριμα αθηνουλα μου αλλα αυτο δεν σημενει πως δεν θα συνεχισουν να ειναι κι αυτοι στην κοριφη οι BTR ενοω για εμας θα ειναι για παντα στην κορυφη δεν πιραζει....πρεπει να δεχτουμε το πως οι 1D εγιναν δυστιχως καλιτεροι απο τους BTR :'( *dakryzw* *lpmpf* *klaio3* *klaio3* *klaio3*
Δανάη (tweetty)
25-01-2013, 21:46
Χαχαχαχαχαχαχα..!!!ο.Ο μα ελάτε τώρα!!!!!!!Που ξέρετε και πόσες άλλες εκτός από εσάς θα του αρέσουν οι BTR εγώ τους βλέπω κάθε μέρα και να σας πω την αλήθεια.......Άμα ήταν BTR vs κάτι άλλο εκτός από τους 1D σίγουρα θα ψήφιζα BTR πιστέψτε με!!!!!!!Μου αρέσουν και εμένα οι BTR!!!!!!!!
Kν.♡ (EleniTheBest95)
25-01-2013, 21:54
Kαλα ενταξη τοτε....
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
και εμενα μ αρεσουν γιατι εχουν φωνη και μπιστευω σε λιγα χρονια θα φτασουν και τον Justin Bieber και τους One Direction!!!!Αλλα για ΕΜΕΝΑ το καλυτερο σιγκροτιμα στον κοσμο ειναι οι One Direction γιατι...ειμαι κολιμενη και δεν ξεκολαω...και οπως πολλες για τον Justin δεν δεχοντε σχολια για αυτον ετσι και εγω ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΕ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ONE DIRECTION...πολλες τους λενε gay εγω αυτο το πραγμα δεν το δεχομαι:@ *thym4* και νευριαζω πολυ οταν βλεπω τετια σχολια για αυτους ( One Direction )και Αθηνα δεν λεω για εσενα γιατι εσυ ποτε δεν τους εχεις πει ετσι αλλα αλλες αντε μην πω...τους λενε:@ 8o|
♥Αθηνουλα Οοσομμ♥ (athinoula2001)
κοριτσια εγω λεω να μην μαλωνουμε.Και τα δυο συγκροτηματα ειναι γαματα!(αλλα μου αρεσουν περισσοτερο οι BTR)...Να φανταστιτε, μια κολιμενει με τους 1D φιλη μου απο το σχολειο καναμε διαγωνισμο BTR vs 1D και επιδει κερδιαζαμε αρχισε να κλεει*gelaw2* Ερεεε που φτασαμεεεεεεεε*xor*
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
και εγω θα εκλαιγα γιατι ειμαι ετσι.βασικα το ζωδιο μ το εχει ειμαι πολυ παραπονιαρα οπως ολοι οι Παρθενοι!!!*gelaw3* *gelaw3* *gelaw3* *gelaw3* *gl1* *gl1* *gl1* *gl1* *glwssa2* *glwssa2* *glwssa2* *glwssa2*
Kν.♡ (EleniTheBest95)
26-01-2013, 16:41
Και εμενα η φιλη μου εχει ενα τρελο κολιμα με τουσ 1D.......
♥Αθηνουλα Οοσομμ♥ (athinoula2001)
Αχ δεν το πιστευω...και η φιλη μου παρθενος ειναι...αααα ετσι εξιγητεεε!*gelaw2*
Kν.♡ (EleniTheBest95)
27-01-2013, 00:32
Παρθενος ειμαι και εγω ααα... και ευγενια η φωτο σου ειναι τρελα φοβερη
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά