matos
01-09-2016, 12:55
NIKLEON πες αλεύρι η LORNA σε γυρεύει
ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΞΕΥΤΙΛΙΣΜΕΝΟΣ ΓΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥ ΒΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙΣ ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΓΕΛΟΙΕ
Όλη η αλήθεια για το ποιος είναι ο NIKLEON τη βγάζει στις 23-08-2016 η LORNA
LORNA
23-08-2016, 12:25:32
μιστερ δε γραφω οτι θελω...εσυ ο ιδιος δηλωνες 79 ετων με φωτο σου πριν μηνες που σε εκανα φιλο... απλα μου εκανε εντυπωση οταν απο καιρο ξαναπηκα εδω και ειδα οτι ο φιλος της τριτης ηλικιας που ειχα δηλωνε 27 και επειδη ειμαι και λιγο πειραχτηρι σου εκανα σχολιο με χιουμορ παντα...αλλα εσυ δε χαμπαριαζεις...δε σε παρεξηγω ομως γιατι η διαταραχη μνημης ειναι συχνη στην ηλικια σου το ξερω καλα κι απο τον παππου μου και μια συμβουλη με αγαπη παντα η καραμπογια δεν σου κοβει χρονια ...[/b]
δημιουργία matos 01-09-2016
τελευταία καταχώρηση ΔΗΜΗΤΡΣ (ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ) 03-09-2016
απαντήσεις 3
προβολές 30318
συμμετέχουν περισσότερο Remos
matos
02-09-2016, 14:17
Η LORNA αυτό το κοριτσάκι δεν έψαχνε για γκόμενο και έκανε φίλο έναν 79 ετών
Όταν όμως μετά από μερικούς μήνες ξαναμπήκε αυτός ο 79αρης έγινε γκόμενος 27 ετών και μάλιστα πολύ ωραίος. Ξαφνιάστηκε λοιπόν το κορίτσι και του ζήτησε εξηγήσεις
Το αποτέλεσμα ΒΡΗΚΕ ΤΟΝ ΜΠΕΛΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΑΘΕΛΑ ΤΗΣ ΕΒΓΑΛΕ ΣΤΟ ΦΑΝΕΡΟ ΤΟ ΠΟΙΟΝ ΤΟΥ ΒΡΩΜΟΓΕΡΟΥ NIKLEON
Remos
02-09-2016, 15:09
Ο βρωμόγερος εκτός των άλλων έχει και μαλάκυνση εγκεφάλου αφού έφτασε στο σημείο να με απειλεί ότι κινδυνεύω από αυτόν τον ανώμαλο παιδεραστή που γέρασε και μυαλό ακόμα δεν έβαλε.
Βρωμόγερε NIKLEON το σπίτι μου φαίνεται στη φωτογραφία του προφίλ μου ,εγώ βέβαια δεν θα πέσω στο επίπεδο σου να σε απειλήσω , αλλά θα σου προσφέρω ένα μάθημα λογικής μηπως και συνελθεις
*tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim**tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim*
ΔΗΜΗΤΡΣ (ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ)
ΛΙΓΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΜΕΛΟΣ NIKLEON
Τη smarw που έχεις βάλει στο στόχαστρο για να κρύψεις αυτά που είναι ηλίου φαεινότερα δείχνουν ότι είσαι ένας πολύ επικίνδυνος συκοφάντης.
Βούλωσε τε λοιπόν γιατί όσο συνεχίζεις να κατηγορείς αυτήν και τα άλλα μέλη που αναγκαστικά βγήκαν στην επιφάνεια γιατί δεν μπορούν να δείχνουν αδιαφορία μπροστά σε αυτά που βλέπουν, χειροτερεύεις τη θέση σου.
Σταμάτα το λοιπόν εδώ και άσε τον χρόνο να επουλώσει την ξευτίλα σου ΜΗΝ ΞΕΥΤΙΛΙΖΕΣΑΙ ΑΛΛΟ.
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά