Remos
29-06-2016, 16:30

Annouska
Αννα.Εξ.Εξ.Ελ (Annouska) 24-06-2016, 15:40:45
Θεμα: Απ: ΔΕΝ ΣΕ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΦΙΛΟ
Μηνυμα:
και δεν θα γαμηθουμε
σεξ θα κανουμε
φανταζομαι να καταλαβενεις τιν διαφορα
δημιουργία Remos 29-06-2016
τελευταία καταχώρηση ( Ρένα ) (ReNaM) 20-08-2016
απαντήσεις 12
προβολές 10657
συμμετέχουν περισσότερο Μικρή Τύπισσα (Annouska)(emai toso omorfi  kai glikia) (Emy118)maria80
Μικρή Τύπισσα (Annouska)
Εσυ το ξεκινησες
Μην κατηγορεις εμενα λοιπον
Remos
29-06-2016, 18:03
μπορεις εδω να μου εξηγησεις την διαφορα γιατι εγω δεν εχω την πειρα την δικη σου
Remos
01-07-2016, 16:07
Annouska έχεις γίνει σκέτη πληγή. Δεν έχεις με τι να ασχοληθείς , ενοχλείς τους πάντες και μολύνεις το Forum με τις μαλακιες σου. Πρέπει να εισαι ένα κακάσχημο και κομπλεξικό θηλυκό που δεν ξέρει πως αλλιώς να φανεί και να αναδειχτεί .
*xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim* *tim*
( Ρένα ) (ReNaM)
01-07-2016, 16:37
Ρε συ Ρεμο ελεος την εχεις βαλει κατω και την βαράς αλύπητα . Φτάνει πια το παράκανες
Δεν το λυπάσαι μικρό κοριτσάκι είναι
Remos
01-07-2016, 16:41
ΡΕΝΑ
ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ
Remos
17-07-2016, 17:58
ΤΩΡΑ ΣΕ ΠΗΡΑΜΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΧΩΘΕΙ ΣΤΗΝ ΦΩΛΙΑ ΣΟΥ ΣΑΝ ΒΡΩΜΟΚΟΥΝΑΒΟ
Μικρή Τύπισσα (Annouska)
μιλα καλυτερα ρε!!!
Remos
20-07-2016, 15:06
Ρε να λες τον γκόμενο σου τον Αφγανό μωρη μαλακισμένη που πίστεψα ότι ξεκουμπίστηκες βλαμμένο και αγράμματο
*xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto*
Μικρή Τύπισσα (Annouska)
κακως εκανες και πιστεψες οτι δεν θα ξαναμπω
εχω και αξιοπρεπεια
μπορει να με στεναχωρησες αλλα δεν αθ με διωξεις και απο δω μεσα!!
(emai toso omorfi kai glikia) (Emy118)
o remos einai malakas
maria80
10-08-2016, 17:21
(emai toso omorfi kai glikia)(Emy118
Είσαι ένα αγράμματο και αστοιχείωτο που έβαλες μια faike φωτογραφία και μας ποζάρεις για ωραία για βάλε μια δική σου φωτο να σε δούμε
Που ξέρεις εσύ τον Ρεμο και τον λες μαλάκα. Άλλη φορά όταν αναφέρεσαι στον Ρεμο θα πλένεις πρώτα το βρομόστομα σου με ανθόνερο και μετά θα μιλάς γι` αυτόν.
( Ρένα ) (ReNaM)
20-08-2016, 14:23
Καλά ρε συ (Emy118) η ΜΑΡΙΑ 80 σε ξευτίλισε μίλησε για σένα με τα χειρότερα λόγια και συ το βουλώνεις…….
Δεν πρέπει να της απαντήσεις και να την βάλεις στη θέση της καμιά φυσιολογική γυναίκα δεν θα δεχόταν αυτήν την επίθεση που σου έκανε
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά