Giannis16
05-01-2014, 00:47
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ:ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ LIOSE ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΤΩ
Πήρα την πρωτοβουλια να κανουμε το αγαπημενο μας Liose καπως πιο διασκεδαστικο.Εχει καταντησει καπως βαρετο.Για αυτο σκεφτηκα να προχωρησουμε στην δημιουργια κομματων μεσα στον χωρο του Liose(οπως λεμε παραδειγμα Πασοκ,ΚΚΕ),τα οποια θα αποτελουν την κυβερνηση του Liose.Τα κομματα αυτα θα αποκαλουνται Liosοκόμματα(πρωτο συνθετικο το Liose και δευτερο το κομμα).Καθε κομμα θα αποτελειται απο τον Προεδρο του κομματος(ο οποιος θα ειναι ο δημιουργος του κομματος αυτου),τον αντιπροεδρο(ο οποιος ειναι το δευτερο σημαντικοτερο μελος του κομματος και θα εκπροσωπει το κομμα οταν λειπει ο προεδρος) και απο εκει και περα θα αποτελειται απο διαφορα μελη που θα ειναι Υπουργοι και Βουλευτες για το μελλον.Για να δημιουργηθει ενα κομμα και να συμμετεχει στις μελλοντικες εκλογες που θα γινουν θα πρεπει ν α αποτελειται τουλαχιστον απο 3 μελη.Σε περιπτωση που το κομμα δεν συμπληρωνει 3 μελη,θα διαλυθει.Για να γινουν εκλογες,θα πρεπει να υπαρχουν τουλαχιστον 3 Liosoκομματα.Μολις δημιουργηθουν 3 Lioso-κομματα θα διοριστει μια ημερομηνια για να γινουν εκλογες στο μελλον.Το κομμα που θα κερδισει στις εκλογες,θα ανεβει στο βαθρο της κυβερνησης και θα ειναι αυτο που θα κυριαρχει στον χωρο του Liose.Δηλαδη τα μελη του θα ειναι οι ανωτεροι στο Liose
Ξεκιναω εγω με την δημιουργια του δικου μου κομματος που θα ονομαζεται Π.Ρ.Ο.Υ.Λ.Σ,με εμενα προεδρο και αντιπροεδρο την linakikoyklaki1.ΠΡΟΥΛΣ σημαινει (Παλλαϊκός Ριζοσπαστικός Οργανισμός Υποστήριξης Λιοσετικων Συνιστωσών)Υπαρχουν ηδη 2 κομματα,το ΠΡΟΥΛΣ και το Ε.Ε(Ελευθερη Ελλαδα)Μολις δημιουργηθει και το τριτο κομμα θα οριστει ημερομηνια για τις εκλογες
Η ιδεα μου ειναι καλη πιστευω.Ευχαριστω..
(Υπαρχουν ηδη 2 κομματα αγαπητε αντμιν.Θα δημιουργηθει σε λιγο και τριτο κομμα και θα ορισουμε ημερομηνια για μελλοντικες εκλογες στον χωρος αυτον.Κυβερνηση θα γινει,και μαλιστα θα ειναι "αριστερη".Συνεχιζουμε να μαζευουμε ψηφοφορους και συνεχιζουμε να κανουμε συσκεψεις για να ορισουμε ημερομηνια.Το μονο που μας εμεινε,ειναι ενα τριτο κομμα.Ευχαριστω)
δημιουργία Giannis16 05-01-2014
τελευταία καταχώρηση Giannis16 05-01-2014
απαντήσεις 1
προβολές 6260
Giannis16
05-01-2014, 00:50
Το να κλειδωνεις τις δημοσιευσεις μου,δεν καταφερνεις κατι.Εμεις συνεχιζουμε ακαθεκτοι
Διάβασε και αυτά