Big Time Rush or 1 Direction?

Ηρθε η ωρα της αναμετρησης ποιο συγκροτημα θα νικησει,Big Time Rush ή 1 Direction?

♥Αθηνουλα Οοσομμ♥ (athinoula2001)
Big Time Rush:

1 Direction:

(Ψηφισε το συγκρότημα που προτιμας γραφοντας σε σχολιο το ονομα του).
δημιουργία ♥Αθηνουλα Οοσομμ♥ (athinoula2001) 19-01-2013
τελευταία καταχώρηση dimitra2001 07-07-2013
απαντήσεις 52
προβολές 9916
συμμετέχουν περισσότερο You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)Kν.♡ (EleniTheBest95)Δανάη (tweetty)
♥Αθηνουλα Οοσομμ♥ (athinoula2001)
4 ever Big Time Rush:p
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
one direction*bingo* *bingo*
ΕΚΤΟΣ ΧΡΗΣΗΣ (dimitris10)
an kai tous koroideuw 9a pww................1direction
Kν.♡ (EleniTheBest95)
20-01-2013, 00:41
4 EVER Big Time Rush For Ever
Δανάη (tweetty)
20-01-2013, 13:10
One Direction ρεεεεεεεεε!
Στέλλα Α. (StellinaFullLove)
Τζάστιν ρεεεε*.*
Δανάη (tweetty)
20-01-2013, 16:54
Τώρα λέμε 1 Direction or big time rush ο Τζάστιν δν κολλάει κα9όλου!
Στέλλα Α. (StellinaFullLove)
Πίστεψε με ο Τζάστιν κολλάει παντού χρυσή μου:) Λοιπόν BTR δεν ακούω με την καμία, δεν ξέρω ούτε ένα τους τραγούδι και επειδή οι Directioners μισούν εμάς τις Beliebers, μας βρίζουν συνεχώς και δεν ξέρω γιατί*Ίσως Δανάη εμείς οι δυο είμαστε η εξαίρεση;)* τέλος πάντων εγώ δεν έχω πρόβλημα με τους One Direction, δεν τους βρίζω όπως εσείς τον Τζάστιν και εντάξει 0κ δεν τους ξέρω τους ανθρώπους και δεν καίγομαι κιόλας να τους γνωρίσω αλλά τους σέβομαι
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
ONE DIRECTION ONE LOVE οπως λεμε οι DIRECTIONERS!!!!>3
ΒΕΒΑΙΑ ONE DIRECTION!!!!!
κοιταξτε μαναρια...








You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
συγνωμη Αγαπω Ειρηνακι♥' (StellinaFullLove) ποτε οι One Direction βρισαν τον Τζαστιν και δεν το ξερω????*skeft2* *skeft2* *skeft2* *skeft2* *skeft2* *skeft2* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4* *omg4*
Δανάη (tweetty)
20-01-2013, 23:04
Κοίτα Στέλλα μου,εμένα δεν με πολύ ενδιαφέρει το τι ακούει ο καθένας,ότι θέλει θα ακούει δεν μπορούμε να βρίζουμε τον άλλον για την άποψή του γούστα είναι αυτά εμένα απλά δεν μου αρέσει ο Τζάστιν δεν σημαίνει ώμος ότι θα τον βρίσω εξάλλου ότι θέλει θα κάνει ο άλλος,δεν συμφωνώ που βγάλαν τον Τζάστιν gay απλά επειδή έτσι τους ήρθε!!!!!!Α!!!!!!Και κάτι άλλο ας πιστεύει ότι θέλει ο καθένας!!!!!!!!!Άποψή του είναι αλλά δεν μπορείς να πας εσύ και να πεις στον άλλον που τρελαίνεται για τον Τζάστιν ότι ο Τζάστιν είναι gay εεεεε δεν είναι καθόλου ωραίο αυτό!!!!!!!!!!!!!(Εγώ πάντως δεν έχω βρίσει κανέναν ούτε τον Τζάστιν ούτε κανέναν!!!!!!)
Στέλλα Α. (StellinaFullLove)
Δεν είπα ότι οι ΟD έβρισαν τον Τζάστιν ή ότι εσείς κορίτσια τον βρίσατε απλά οι περισσότερες Directioners τον κράζουν χωρίς λόγο
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
ομως εγω Αγαπω Ειρηνακι♥' (StellinaFullLove) εχω ακουσει Biliber να βριζει και να λεει gay τους One Direction!
♥Αθηνουλα Οοσομμ♥ (athinoula2001)
Αχ βρε κοριτσια μην μαλωνετε...StellinaFullLove εσυ αφου σου αρεσει ο Jastin μην σε ενδιαφερει οτι κιαν λενε η Αλοι για αυτον...και ολες οι Directioners να κοιταν τον εαυτο τους....και απο που κιος που ο Τζαστιν ειναι γκει???Εγω δεν υποστηριζω ουτε τον Τζαστιν ουτε τους 1D αλλα σεβομαι οτι αρεσουν σε αλους και ξερω οτι αν πω κατι θα τους στενοχορισω...και ειμαι συγουρη οτι αυτο κανουν ολα τα εξυπνα κοριτσια;)
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά