Kν.♡ (EleniTheBest95)
23-02-2013, 12:59
δημιουργία Kν.♡ (EleniTheBest95) 23-02-2013
τελευταία καταχώρηση Georharry 21-05-2015
απαντήσεις 55
προβολές 5979
συμμετέχουν περισσότερο You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)Δανάη Κάπως (DanaiLove)'Φοσφοριζε Στρουμφακι' (Eleanor)
Δανάη (tweetty)
26-05-2013, 17:02
Γκρρρ...Αυτά να τα πεισ για τοΟσ BTR καλύτεραα!Έλεοσσσσσσσσσσ ποΟ 6α έρ6οΟν τρα οι Rusher να βρίΣοΟν τοΟσ 1Δ!Άντε από εδώ ρρ τρα!
'Φοσφοριζε Στρουμφακι' (Eleanor)
Εισαι σοβαρηηη???????Εαν εισουν ΑΛΗΘΙΝΗΗΗΗΗΗ RUSHER θα ηξερες οτι οι BTR ειναι οι καλυτεροι φιλοι με τους 1D και εσυ καθεσε και τους βριζεις αλλα και τον Justin Bieber!Λυπαμαι κοπελια δεν εισαι ΑΛΗΘΙΝΗ RUSHER! :)
'Φοσφοριζε Στρουμφακι' (Eleanor)
DIRECTIONERS ΠΡΟΣΟΧΗ: ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΒΡΙΣΕΤΕ ΤΟΥΣ BTR ΜΗΝ ΠΕΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ ΤΗΣ!!!!!!
Δανάη (tweetty)
26-05-2013, 18:49
ΈτΣι Eleanor Συμφωνώ απολύτοσ!
'Φοσφοριζε Στρουμφακι' (Eleanor)
:D :D ..... <3
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
κοιτα δες τους δικους σου τους μαλακες τα ψωνια να πουμε που δεν ξερουν να τραγουδανε.Κοριτσακι τους 1D κανεις δεν τους φτανει ιδικα τα δικα σου τα ψωνια.''Ειμαστε οι Big Timne Rush και νομιζυμε πως εχουμε και φωνη!''Χα~Χα ας γελασω καλε ας γελασω...!*perifanos*
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
Αμαν τι εκανα?:( *omg5* επεσα στο επιπεδο σου...OMG! Τι θα παθω τωρα???????*fovamai2* *fovamai2* *fovamai2* *fovamai2* *fovamai2* *fovamai2* *fovamai2* *fovamai2* *fovamai2* *fovamai2* *fovamai2* *fovamai2* *fovamai2* *omg5* *omg5* *omg5* *omg5* *omg5* *omg5* *fovamai3* *fovamai3* *fovamai3* *fovamai3* *fovamai3* *fovamai3* *fovamai3* *fovamai3* βοηθατε με..!:( *nevrikos* *fovamai2* *fovamai2* *fovamai2* *omg5* *omg5* *omg5* *omg5* *omg5* *fovamai3* *fovamai3* *fovamai3* *fovamai3*
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
ααα και κατι αλλο μπορει να πευτω στο επιπεδο σου αλλα θα επρεπε αν γραφει:
ομορφα αγορακια.
ψωναρες οσο δεν περνει.
οτι χειροτερο υπαρχει στη τηλεωραση και στο ραδιοφωνο.
Οταν καταλαθος καποιοι βλακες προσθεσαν ενα ακομα στοιχειο στην συνταγη τους.
Την μαλακια στον εγκαιφαλο.
Και ετσι...
εγιναν κατι...κατι...Big Time Rush που ειναι θανατος για εμας!!!
Αυτο επρεπε να γραφει
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
να
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
καλα ενταξει πως εγινε αυτο τηλεοραση ειναι και οχι τηλεωραση
Kν.♡ (EleniTheBest95)
06-07-2013, 00:35
Ρε δεν με νιαζει τι λες ''ευγενια'' εγω το εβαλα για να γελασουν οι Rushers και οι υποληποι που μισουν τους one direction εσυ απλος ειδες την αληθεια και επεσες απο την καρεκλα και δεν σε ρωτησε κανενας εσενα για τι γνωμη σου στην φωτογραφια γι' αυτο αι στο διαολο μαλακιστιρι και Dj Vicky ღ (Eleanor) ξερω πως οι btr και οι 1d ειναι στενοι φιλοι κατι που δεν μου αρεσει κα8ολου αλλα τελος παντον εγω εξακολουθω να μισω τους 1d ακομη κι αν ειναι αδελφια με τους btr και με τον justin B em oxi δεν ειναι φιλοι απλος εχουν βγει μερικες φωτο με αυτον τιποτα το σπουδαιο
Δανάη Κάπως (DanaiLove)
Τιι?Ποιοι δν είνν φίλοι?Είν κ πλυ κλοι μάλιΣτα κ αν 6ες κοΡιτΣάκι μ να 3ες οι btr έκαναν πεΡιοδεία με το0ς 1Δ για αυτό ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ!Γκε γκε?Κ έτΣι κ 3αναβΡίΣεις τν Ευγενία ή τν ΒικτόΡια 6α γίνει χαμός έδω μέΣα...κ μν μιλήΣεις γτ μόνο πίΣω από ένα πσ 3ες να μιλάς...το0λάχιΣτον εγώ 3ρ να μιλάω κ ευ6έως κ όχι μόνο πίΣω από πσ κ για αυτό 6α πΡοτιμο0Σα να Σε έχω εδώ μπΡοΣτά μ αν κ δν μ αΡέΣο0ν οι πλς κο0βέντες....λίγα λέω πλα κν...κ για αυτό αν Σε είχα μπΡοΣτά μ δν 3ρ μποΡεί κάτι να Σ έλειπε να είχες κτ μελανιές....3ες τέτοια πΡάγματα...α κ εσ κ να ή6ελες να Σε βοη6ήΣει κάποιος εκτός πσ ποιος 6α ήτν αυτός?Η οικογένειά Σ φυΣικά αφο0 όλοι οι άλλοι Σε μιΣο0ν...εγώ μποΡώ να φωνά3ω όόόΣο0ς 6ες...κ όχι μικΡο0ς....μποΡώ μέχΡι κ 35...έλα τΡα μίλα μ....Για αυτό ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ Σ Κ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑ ΛΕΣ!
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
κειτα νμα με ξαναπεις μαλακιστιρη θα ανοιξω λακο και θα σε βαλω μεσα οκ?δε σε βρισαμε...αντε γιατι σαν πολυ αερα μας πηρες.Και δεν εχουν βγει ''απλα''μια φωτο καναν μαζι περιοδοα και αν δε σεβεσε τους φιλους των BTR δεν εισαι Rusher μαλακιστιρι οταν λετε ''εμαι Rusher'' να μην το λετε ετσι για να το λετε να το διχνετε.Και εμενα δεν μου αρεσε ο JB σαν τους BTR αλλα τωρα που εμαθα οτι ειναι φιλος με τους 1D αρχισε αν μου αρεσει παραπολυ!
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
αμα
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά