You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
*
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
ααααα και δεν επεσα αο την καρεκλα γιατι δεν καθομουν...!
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
απο*
Kν.♡ (EleniTheBest95)
06-07-2013, 16:24
DanaiLove 1.mhn moy xanakaneis emena gke gke giati ua soy xoso kamia koytala ston pisino soy OK???sas eipa den me niazei ti exoyn kanei oi BTR me tous 1D xero ta pada gia ti periodia toys kai ti exoun kanei metaxei toys2.esena DanaiLove poios sou milise????? *ks1* *ks1* *ks1* *ks1* 3.den xero poia einai ayti i biktoria poy les kai 4.den se fobame poy les pos 8a ginei xamos edo mesa ostoso esena eugenia se apofeygo kai sas exo oloys xesmenous
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
καταρχας προσεχε πως μιλας στη Δαναη μην χωσω τη κουταλα στο δικο σου κωλο.Και μην εισαι τοσο κοτα αγαπη μου...για να σου κανουμε πρωτα κατι πρεπει να σε βρουμε και εγω δεν σπαταλαω τον τοσο πολυτιμο χρονο μου για κατι τιποτα σαν και εσενα!
Kν.♡ (EleniTheBest95)
06-07-2013, 18:01
Λοιπον θα το ξεκαθαρισω καπως αλλιως Οι BTR,1D,JB,selena gomez,miley cyrus κ.α. ειναι ολοι αυτοι διασημοι και βγενουν πολλες εικονες με αυτους να ειναι ζωγραφισμενοι γελοια ή καπως αλλιως αυτα συμβαινει σε ολους αυτους και τωρα ασπουμε εαν βαλετε κατι αστειο με τους ΒΤR ΔΕΝ θα αντιδρασω καθολου ουτε θα γραψω καποιο κακο σχόλιο γιατι δεν ειμαι κομπλεξικη σαν τους υπολοιπους
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
να φανταστω τους λες και gay τους One Direction ετσι?ή κανω λαθος?
Kν.♡ (EleniTheBest95)
06-07-2013, 18:21
Oχι καλε μονο τον Liam δεν συμπαθω αλλα ακου να δεις εγω δεν τους μισω τοσο πολυ να φανταστεις το τραγουδι one way or another το ακουω συνεχεια καθε μερα
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
αρα καταπολυ βαθος καταπαραπολυ βαθος εισαι fan τους.Δηλαδη μονο τον Liam δεν συμπαθεις?
You.Only.Live.Once:ρ (eugenaki)
να κατι για εσενα το One Way or Another με ελληνικους υποτιτλους...να ξερεις και τα λογια...*mati2*
Δανάη Κάπως (DanaiLove)
?Xa ti mac lec re??Aa ti mac lec??Re etci k ce bro mprocta m k c anoi3o to kefali 6a c po eyo YKE YKE?dn 6a ctamatico na to leo oti yo0ctaro 6a kn dn 6a ce rotico to piacec?
Kν.♡ (EleniTheBest95)
06-07-2013, 22:21
DanaiLove,μονο στα ονειρα σου θα μπορουσες να μου ανηξεις το κεφαλι γιατι πραγματικα δεν μπορεις
Γγκε,Γγκε ....!!!
Kν.♡ (EleniTheBest95)
06-07-2013, 22:24
(eugenaki)ναι σωστα το λες καταβαθος πολυ καταβαθος ειμαι καπως f....
Δανάη Κάπως (DanaiLove)
MPORO K PARAMPORO k co0c...an 6ec na c po po0 meno na er6eic na m to knc ec AN MPOREIC
Kν.♡ (EleniTheBest95)
07-07-2013, 00:16
Σιγά μην κάθομαι και ασχολούμαι με εσένα,παράτα μας
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά