SANI
01-04-2013, 18:46

Είσαι 1.80 και 60 κιλά; Είσαι εκθαμβωτικά σέξι και όλοι οι άντρες σέρνονται στα πόδια σου ; Eχεις το τέλειο στήθος ; Τους πιο στρογγυλούς γλουτούς; Μήπως οι γάμπες σου θυμίζουν την Σκλεναρίκοβα; Είσαι αρκετά ξανθιά ; Όχι ; Tότε σίγουρα είσαι δυστυχισμένη!!!
Ναι, κοπέλα μου πρέπει να είσαι εντελώς δυστυχισμένη! Που βαδίζεις χωρίς να έχει το ανάλογο μπόι; Δεν ντρέπεσαι να σέρνεις το ατελές κορμάκι σου από δω και από κει χωρίς να βγάζεις αυτόν τον αέρα της πανέμορφης τέλειας γυναίκας που αποτελεί ο όνειρο του κάθε άντρα; Θα έπρεπε να ντρέπεσαι! Τα βράδια δεν πρέπει να κοιμάσαι ήσυχη γιατί πολύ απλά είσαι λίγη και δεν σου πέτυχαν και οι ανταύγειες! Με τι μούτρα θα αντικρίσεις την αυριανή μέρα μετά από το ένα κιλό που πήρες το Σαββατοκύριακο; Ήσουν ανίκανη να πεις όχι σε εκείνο το παγωτό σοκολάτα και τώρα πρέπει να πληρώσεις! Αύριο το καλό που σου θέλω,πρωί - πρωί με την αυγούλα, τράβα σε κανένα γυμναστήριο γιατί καταστράφηκες! Δυστυχώς δεν ταιριάζεις με τα πρότυπα αυτής της κοινωνίας που ζεις. Δεν είσαι αρκετά όμορφη, δεν είσαι αρκετά αδύνατη, δεν είσαι αρκετά μοδάτη! (εκτός αν τελικά τα κατάφερες επιτέλους να πάρεις εκείνο το Gucci φόρεμα από τις εκπτώσεις, το οποίο θα πληρώσεις με 45 άτοκες συν την υποθήκη που έβαλες για το σπίτι!)
Γελάτε; Δεν θα έπρεπε! Δυστυχώς οι τραγικές αυτές σκέψεις περνάνε καθημερινά από το μυαλό κάθε σύγχρονης Ελληνίδας που εδώ και καιρό ζει και λειτουργεί με το άγχος της απόλυτης ομορφιάς και της απόλυτης τελειότητας! Κοπέλες μου καλημέρα! Ξυπνήστε επιτέλους! Κάθε φορά που συγκρίνετε το κορμάκι σας με αυτό της φωτογραφίας της κάθε μοντέλα (!) στο Cosmo, αναλογιστείτε ότι εκείνη η φωτογραφία έχει περάσει από ψηφιακή ανάλυση και ρετούς! Είναι μοντέλα και πρότυπα δυστυχίας!
[img]
δημιουργία SANI 01-04-2013
τελευταία καταχώρηση KRIOS123 01-04-2013
απαντήσεις 2
προβολές 6219
συμμετέχουν περισσότερο ()"",,"''()  ( ◑ ␣ ◑ )  _.▶●◀.  (,//\\¸¸.•* (staxtopouta)
()"",,"''() ( ◑ ␣ ◑ ) _.▶●◀. (,//\\¸¸.•* (staxtopouta)
πολυ καλο!!:) :)
KRIOS123
01-04-2013, 19:18
Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ,ΑΛΛΑ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ.ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ!
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά