panws12
27-06-2014, 22:16
polite 200$ einai telio sas to lew
δημιουργία panws12 27-06-2014
τελευταία καταχώρηση το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos) 07-09-2014
απαντήσεις 12
προβολές 13834
συμμετέχουν περισσότερο ΝΤΕΜΗΣ (DEMIS123)οσο δεν μου κανεις κεφια...γινομαι.λυκος. (flamego6)ZOMBIMASTER (alexandroskostouros)
ZOMBIMASTER (alexandroskostouros)
ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ?!
panws12
26-08-2014, 10:35
den exw
ZOMBIMASTER (alexandroskostouros)
ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ?!
οσο δεν μου κανεις κεφια...γινομαι.λυκος. (flamego6)
καλησπερα ποσο εχει τιμη΄? και τι μαρκα? σαν ΝΤΕΜΗ 123....χωρις φρενα......δωσε τιμη......πληρωνω μετρητης και αντικαταβολη ,μεταφορικα δικα σου.αμα ειναι ΝΤΕΜΗ 123.....και χωρις αλυσιδα φτανειο σκελετος με πετσινη σελα:D :D :D :D *yioupi*













'
ΝΤΕΜΗΣ (DEMIS123)
29-08-2014, 13:11
Ένα παιδάκι προσπαθεί να πουλήσει το ποδήλατο του
Εσύ παλιόγρια με ποιο δικαίωμα του το χαλάς, με αυτές τις βλακείες που γράφεις
Πήγαινε στο προφίλ σου και εκεί γράψε ότι μαλακία κατεβάσει το βρώμικο μυαλό σου.
ΝΤΕΜΗΣ (DEMIS123)
31-08-2014, 16:04
Συγγνώμη επειδή εκ των υστέρων έμαθα ότι είναι το τρίτο προφίλ του γερόλυκου
Έπρεπε να γράψω παλιόγερε και όχι παλιόγρια.
ΝΤΕΜΗΣ (DEMIS123)
06-09-2014, 14:21
Γερόλυκε μη μου στερείς την απόλαυση να σε ακούω να κατηγορείς
Πες μου, αλήθεια τους 6 φίλους τι τους θες και
αυτοί οι αφελείς τι περιμένουν από σένα, ;;;;;;;;;;;;

Ποιο είναι το αλισβερίσι αυτής της φιλίας
οσο δεν μου κανεις κεφια...γινομαι.λυκος. (flamego6)
καλημερα κουκλε μου.....αφου διαβαζουν μικρα μην ΕΚΦΡΑΖΕΣΑΙ.....ΕΤΣΙ.......σε εκτιμω και ας εισαι πολυγαμικο ανθρωπακι.......εγω θα αγορασω ποδηλατο.....εσυ στην σελα κ εγω στην σκαρα ...θα σου βαζω τις ταχυτιτες καρφωτες........επειδη ειναι συριακο το σασμαν
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
καλημερακαλο μηνα.....ρε ντεμι γιατι τσακωνεσε με την κυρια ....φλαμεγκο6....δεν μπορουμε να βρουμε χρυση τομη?ρε θα πληρωσουμε φορο ,ενφια,και εκτακτη εισφορα 1%επι των ανεργων...εσυ ξερεις απο τιμολογια φτιαξε ενα τιμολογιο αγορας.....για το ποδηλατο βαλε αξια2000συν ΦΠΑ23F0=2460 και ποσα θελει το μικρο απο την αγορα του ποδηλατου? να τα δωσουμε μαζι κ το τιμολογιο περαστο στοΛΙΟΣΕ....ΣΑΝ ΠΑΓΙΟ...αιτιολογια?γυμναστικη διοικητικου συμβουλιου.....τι μαλωνουμε....νομιμα κ το παιδακι χαρουμενο.....ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΝΕΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.......ΕΥΡΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
ΝΤΕΜΗΣ (DEMIS123)
07-09-2014, 11:16
Δεν τσακώνομαι με καμιά κυρία φλαμεγκο6 γιατί απλούστατα αυτή είσαι εσύ.
Ούτε βέβαια και με σένα τσακώνομαι γιατί απλούστατα μου αρέσει το χιούμορ σου ακόμα και όταν με βρίζεις.
Μου αρέσει να βρίσκεσαι στο προσκήνιο είτε με την μορφή φλαμέγκο είτε με την μορφή γερόλυκου. Περιφρονείς όμως και τα άλλα δυο προφίλ που
οσο δεν μου κανεις κεφια...γινομαι.λυκος. (flamego6)
σωστο ντεμι123 πολυ σωστα κυκλοφορει με δυο ΑΦΜ ο σκατο γερολυκος.....ομως η προταση για την αγορα την βλεπω νομοτυπη τι λες?για το ποδηλατο κ ολοι θα ειμαστε σαν παιδια!!καλημερα σας παιδιαη θεια λενα......τραλαλατραλαλα
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
ρε ανθρωπακιακ συ κλαρα γιατι ασχολεισθε μαζι μου?ο αλλος κυριος θελει φωτο ποδηλατου?μηπως θελει κ μηχανικο σχεδιο κατασκευης?βρε τσιγκουνιδες βαλτε το χερι στην τσεπη λυγουρια απο 40 ευρο στον καθενα,κ μετα κληρωση πιος θατο παρει απλο ειναι,λοταρια.δωστε χαρα στο παιδι?
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά