οσο δεν μου κανεις κεφια...γινομαι.λυκος. (flamego6)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ8o|κρατιεμαι στα φρενα*gelaw2* με τον ΝΤΕΜΙ123....βλεπω αυτον ανηρ κ βγαζω αυτρες.....λεει ολο μπουρδες.....λεειοτι ειναι ανιαρο το λιοσε τωρα....εσεις τι λετε?ακουστεπαρακαλεσα τον κυριο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑ.....τον ξερετε?αυτον τον αντε γεια......να συμβαλλει να κανουμε μαζι με τον ΝΤΕΜΙ 123....ΜΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ.στο ΣΙΝΕΑΚ πειραιαοδος καραισκουδιπλαστο ωδειο.με θεμα πλατωνικοι ερωτες........θα ομιλησουν κ οι δυο κυριοι......κ θα γινει προβολη οσων φωτο εχει στειλει ο κυριος ΝΤΕΜΙΣ123σε σας κ θα σχολιαστουν απο τον ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ....κ λεκτωραπετεινοκυριοΝΤΕΜΙ 123....ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΔΙΑΖΕΥΓΜΕΝΟΙ ΧΗΡΕΣ....21/09/2014 ΩΡΑ 21,00ΜΜ Υ.Σ.στην εισοδο θα σας δοθει κ μια ντοματα με το σημαΟ.Σ.Φ.Π
δημιουργία οσο δεν μου κανεις κεφια...γινομαι.λυκος. (flamego6) 20-09-2014
τελευταία καταχώρηση οσο δεν μου κανεις κεφια...γινομαι.λυκος. (flamego6) 21-09-2014
απαντήσεις 7
προβολές 1728
συμμετέχουν περισσότερο το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)()"",,"''()  ( ◑ ␣ ◑ )  _.▶●◀.  (,//\\¸¸.•* (staxtopouta)
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ....καλα δεν θα σοβαρευτουμε ποτε?:@ γιατι φλαμεγκο6 τα βαζεις με ΝΤΕΜΙ 123?ΕΙΝΑΙ ΛΕΚΤΩΡΑΣ?ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ?πως 24 ετον ειναι.....τι σχεση εχει με πλατωνικους ερωτες ο κυριος?προχθες πηρε το πτυχιο απο ΡΕΚΑΤΣΑ.....με 6βαθμο με αριστα το 10....εχει αυτο το ατομο σχεση με την ΘΥΡΑ7?*gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΤΕ ΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ ....μην εχουμε προβληματα στην πλατεια κοραη? νυχτα ειναι σκαμενα ειναι!!*bingo* μηνπεσεις κανεις.....τις ντοματες τι τις θες*gelaw2* θα λερωσουμε τον σηνεμα?ρε σοβαρευτητε λιγο,,αφηστε το δυστιχησμενο πλασμαΝΤΕΜΙΙ123....ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ....ειδατε κανενα σοβαρο να βαζει φωτο σε αισθησιακη στιγμη στο προφιλ?πεστεμου?ο κυριος χρωσταει γραμματια ακομα.....λοιπον αυριο ολοι κ χηρες κ πατρεμενες στο ΣΙΝΕΑΚ.....να αποδειξουμε οτι αγαπαμε ΝΤΕΜΙ 123*bingo* *yioupi* *yioupi* *yioupi* *yioupi*
()"",,"''() ( ◑ ␣ ◑ ) _.▶●◀. (,//\\¸¸.•* (staxtopouta)
δεν ντρεπεσαι να γραφεις αυτες τις αηδιες στο φορουμ...ΚΡΙΜΑΣ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ....
()"",,"''() ( ◑ ␣ ◑ ) _.▶●◀. (,//\\¸¸.•* (staxtopouta)
με τις αμπελοφιλοσοφιες σου!!!!
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
καλημερα καλη κυριακη με υγεια.....ναεχουμε ολοι.....ειδατε χθες?κ με τα πολλα ευρο δεν μπορουσαμε να νικησουμε την βεροια....αντε να τα βαλω εγω με την σταχτομπουτα.....που γνωριζω τι αδυναμιες κ γουστα εχει....τις αρεσε ο τσουκαλας? η ντεμις? θα το μαθουμε σημερα στο ΣΙΝΕΑΚ*bingo* *bingo* *bingo*
οσο δεν μου κανεις κεφια...γινομαι.λυκος. (flamego6)
*gelaw2* *gelaΚΑΛΗΜΕΡΑ σε ολους γερολυκε....μαγκουφης θα μενεις......ΑΝΑΔΕΛΦΟΣ*gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2*
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....να μπορουσα να γυρισω τον χρονο πισω να 1969.....να τι βλεπω σταχτομπουτα με ποδια κ ασπρο γιακα ,να διαβαζει ΑΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΡΑΛΛΕΙΟ ΑΡΧΑΙΑ...πιστευωβ τω φιλω....να κ ο ΝΤΕΜΙΣ123..ΜΕ ΚΟΝΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ τι διαβαζει κ αυτος αρχαια κυρου αναβαση....απο τοτε το ειχε....δαρειου κ παρησατιδος γιγνοντε παιδες δυο μεγαλυτερος γερολυκος μικροτερος ΝΤΕΜΙΣ123..:D *gelaw2* ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ βολτα στο νεο φαληρο στην μυρτιδιοτησα...εβλεπε την ταραντελα...ο ντεμις 123....π[ως γινεται να γραφη 24 ετον απορω?1969...μαλιστα δεν διαβαζε πηγε μετα τεχνικη σχολη ΠΥΘΑΓΟΡΑ....μηχανικος εμπορικου μηχανικου μηχανες εσωτερικης καυσεως*gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* να κ ο γειλυκος αυτος πηγε αθηνα στην αριστειδου σχοληΚΡΟΝΟΣ...μηχανικος αεροσκαφων ,κ αυτος διβαζε πλατων κ θουκιδιδη...τωρα καθεται κ βλεπει τουρμπινες με ΝΤΕΜΙ123.....ΜΙΡΑΖ 2000 σε θηλυκα στο ρολοι πασαλημανι...θα τον δω αποψε στο ΣΙΝΕΑΚ ...κατω απο το δημαρχειο πειραια τι θα κανει....*gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2*
οσο δεν μου κανεις κεφια...γινομαι.λυκος. (flamego6)
καλα αυτος ο γερολυκος χαμενα τα εχει?*gelaw2* τι λεει? σε πιον αιωνα ζει?:'( στον 20ων?πια ταραντελα?πιο πυθαγορα?πιο κρονο?:@ ασχημα την εχει?καλα αυτος ο βοριδης θελει να κλεισει δαφνη?κ που θα πανε ολοι οι βαρεμενοι ...π.χ,γερολυκος,ντεμις κ.λ.π....δεν ειμαστε καλα*gelaw2* *gelaw2* οτι διαβαζαν αρχαια φαινεται τωρα....που εχουν μαραζωσει οργανα....τους.......*gelaw2* ρε το τοστακι στο διανα τι βαζατε?....και ποσο κοστιζε?εγω θυμαμαι εβαζα ομελετα μπιφτεκι πατατεςκ ρωσικη...ηταν μπομπα....στοιχηζε15 δραχμες τοτε 1972 λιγοτερο απο 0,10λεπτα ευρο σημερα κ ειχαμε κ χαρτζηλικη κ δεν πεινουσαμε....τωρα φοραμε τρουσαρντι,λακοστ,κ παπουτσια νικε.....και αυριο το πρωι στον φιλο μου απο το 1979 τον θοδωρα σημερινο διοικητη του ΟΑΕΔ,,,,ΣΤΟΝ ΚΙΣΕ.....ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΟΥ ΔΕΙΝΕΤΕ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΝΕΡΓΕΙΑΣ? *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* ΡΕ ΠΜΕ ΚΑΛΑ?πισω στην δραχμη αμασα απο αυριο....να φαει ο κοσμακισ ψωμι ακου 0,60 λετα το ψωμικ 1,40 το γαλα545 δραμες τοτε επερνες την μιση ΑΣΤΥ......βιομηχανια γαλακτος ουστ ουστ,απο εδω.....ρεμαλιατης Ε.Ε*gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2*
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά