SANI
06-12-2012, 14:47
Έτσι είναι ή έτσι θέλω να το βλέπω απο φόβο μπας και ανακαλύψω την αλήθεια? Ώρα ώρα απορώ και εγώ με τον εαυτό μου και όοολα αυτά που κάθομαι και σκέφτομαι. Και αν υπάρχω αλλά δεν ζω?Δηλαδή ζω τυπικά και όχι ουσιαστικά?Και αν ζω μόνο και μόνο για να μην καταλάβω την πραγματικότητα και δω κατάματα την αλήθεια?Α τρελλάθηκα μάλλον!Το σίγουρο είναι ότι κανένας δεν συμμερίζεται τις σκέψεις και τους προβληματισμούς μου.
Θέλω την γωνιά μου στο καναπέ,αναμμένο τζάκι,μια κούπα ζεστό καφέ,μπόλικα κεριά αναμμένα,χαμηλό φωτισμό και Amy Winehouse στο ηχοσύστημα…
δημιουργία SANI 06-12-2012
τελευταία καταχώρηση indian 17-09-2013
απαντήσεις 4
προβολές 6973
συμμετέχουν περισσότερο ▪~▪Το κιουτακι.μπλουμ□~□| (nantia9)
▪~▪Το κιουτακι.μπλουμ□~□| (nantia9)
tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii den katalabA th les kane neo kai kalitera giath den katalaba kala okay xarhka kolitoula???
SANI
11-09-2013, 17:07
Και εγώ... Χάρηκα!!!! Που το διάβασες και το σχολίασες, με τον τρόπο σου.:) :)
indian
17-09-2013, 01:35
την απαντηση ειδη την εχεις!!! αφου χαλαρωσεις με τον τροπο που ειπες η και χορευοντας ακομα αφουγρασου λιγο το ειναι σου και απλα μην περιμενεις τους αλλους να σε κατανοησουν αφου δεν γνωριζουν αυτο που ειδη εσυ γνωριζεις! το μυστικο ειναι να συμεριστεις εσυ τις σκεψεις και τους προβληματισμους των αλλων κατανοοντας τους αφου δεν γνωριζουν. αλλα ισως και καποιοι απο αυτους να τους ειναι ειδη αρκετο αυτο που ζουν και ισοδυναμο με αυτο που εσυ γνωριζεις απλως μοιρασου μαζι τους αυτο που φαινομενικα φαινετε ανισο!!! συμπληρωματικα και φιλικα και οχι δασκαλιστικα ευχαριστω!!!!
indian
17-09-2013, 01:46
μμμμ νομιζω οτι εδω υπαρχει μια πιο λεπτομερεις απαντηση στο παρακατω θεμα΄Πώς θα βρείς τη χαμένη σου ενέργεια;...
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά