Κωστης!! (kifounas)
09-05-2013, 15:10
κοιτα εγω πιστευω πως θες ψυχιατρο μην το παρεις πολυ σοβαρα συμβουλη ειναι για το καλο σου (που δεν με ενδιαφερει καθολου το καλο σου) λοιπον εσυ ειχες πει στην αθηνα οτι ειναι το παιχνιδακι μου κανω λαθος? δεν νομιζω ! κοιτα αν θελεις κατι απο εμενα πες το τωρα αν οχι ασε με ησυχο να συνεχισω τη ζωη μου με τους φιλους μου ΤαθαΧρη και ΝΟΙΑΑ και το κοριτσι μου! αν θες να ασχολειθεις και αλλο ασχολησου εγω δεν σου ξαναμιλαω
katerinakO114
09-05-2013, 15:15
δεν νομιζω οτι σου εχει μεινει κανενας λογος να μιλας πλεον.και εγω δεν ειπα τιποτα στην αθηνα για το<<παιχνιδακι>>.Μεγαλη κοπελα ειναι και το καταλαβε μονη της.εγω ησυχο σε αφηνω εσυ μ κανεις την ζωη δυσκολη για την κολιτσια π ελεγα απο πανω ισχυει.τεσπα εγω δεν θελω τιποτα απο εσενα ,γτ και να ηθελα δεν μπορουσες να κανεις τιποτα οποτε οκ,το μονο π θελω βασικα ειναι να μ δωσεις τη διευθηνση του δικου σ ψυχιατρου αν και δεν νομιζω οτι κανει καλα τη δουλεια τ απλα ετσι για να μην κανω τον κοπο.οκ?λοιπον σε εχω χεσμενο και μην μ ξαναμιλησεις μονο!
Όλγα<3 (olgaki23)
09-05-2013, 15:47
re katerina kofto pia min ginese ekdikitiki kai gt les ta panta ?????beneis se 8emata pou den se aforoun.DEN GOUSTARW NA MALOSOUMEalla kofto pia den einai oreo ok??????:'(
katerinakO114
09-05-2013, 16:20
ολγα μην ανακατευεσαι
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
STAMATA NA TOYS BREIZEIS OLOUS ME TH PRWTH EYKAIRIA! soy pa afoy ta bales sto foρουμ :) :) :) :) :) :)
Όλγα<3 (olgaki23)
10-05-2013, 21:42
re katerina ti se pirazi esena i foto esu exeis bali to xatsigiani(xaliaaa)mou aresei pou eipes oti 8a to stamatyiseis kai na s pw kati den 8a s parw tin adia gia na anakatebome!!kai i koutsobola eisai esu min dis zebgari amesos sti mesi na tous xoriseis eleossss pia!8o| 8o| 8o| 8o| 8o| 8o| 8o|
Νικολέτα! (nicoleta67)
10-05-2013, 21:50
λοιπον ουτε εγω θα παρω την αδεια για να πω την γνωμη μου αλλα εγω αυτο που λεει η ολγα, η αγγελικη και ο κωστης ειναι αληθει και το εχω παρατηρισει και εγω... τωρα θα νομιζεις πως εχω παρει το μερος τους επειδη η ολγα ειναι κολλητη μου αλλα εγω την γνωμη μου ηθελα να πω...*koroideuw* *yo* *lol* *eipeskati* *glwssa10*










































































































Δανάη (tweetty)
13-05-2013, 00:06
όΣο για το 6έμα νιε έχοΟμε Στο Σχολείο μαΣ έναν βΣκ όχι έναν αλλά αυτόΣ είν *ο πιο ΣπαΣτικόΣ* χωρίΣ πλάκα είν πλ ΣπαΣτικόΣ κ μμ έρχεται να τν *ΣκοτόΣω* μα νιε δν παί2ει αλλιώΣ 6α τν *ΣκοτόΣω*
katerinakO114
13-05-2013, 16:17
γ ποιον λες?
takis14
13-05-2013, 20:47
prepei na pw oti dikio exei o kwstis epeidei re paidia otan paei na bre8ei monos t me tin 3eretai pia olo erxaite i katerina 8imaste me tin 3istra mazi tis ka8otan i katerina me tin a8ina kai olo asxoloutan me autin kai exw na pw kapoia pragmata 3 le3eis i katareina zileui! sigoura
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
h katerina omws einai ayth poy <<ta eftiaje>>a9hna-kwsth
Κωστης!! (kifounas)
13-05-2013, 21:25
η κατερινα μας τα φτιαξε?
πας καλα?
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
καλα δεν τα ξερεισ η κατερινα την επησε
Κωστης!! (kifounas)
13-05-2013, 21:34
ΕΕ ΩΡΑΙΑ ΑΜΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ
ΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΙΑ
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
τη βπη8ησε να προσπα8ησει στο πα απλα να ξερεισ οτι δεν ειναι εναντιον σασ!τελοσ παντων αφηστε τα πια αυτααααααα παμε μονοηερη !!!!!!:) :) :)
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά