katerinakO114
08-05-2013, 23:23
ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΝΑ ΣΕ ΠΡΙΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΝΟΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ.ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΩΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ.ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ.ΝΑ ΤΟΝ ΦΤΥΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΑΙ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΨΕΥΤΗΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΙΣ ΦΙΛΙΕΣ.ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ.ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΜΕΤΟΣ.ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΛΙΤΣΙΔΑ.Η ΦΑΤΣΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΝ κ......ΤΗΣ ΜΑΙΜΟΥΣ.ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΞΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΛΕΕΙ.ΠΕΤΑΕΙ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ.ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ(και δεν παιρνει χαμπαρι).ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΗΣ.ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΣΚΛΗΡΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΙΑ ΜΥΓΑ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ.ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΙΩΣ. ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ.ΠΟΛΥ ΑΓΕΝΥΣ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΕΒΗΣ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΦΥΛΑΚΗ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΣΟ ΜΙΓΙΑΓΚΙΧΤΟΣ...?Ε?ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ?Ε,ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ.
ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ,ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΛΥΣΗ.ΤΟΝ ΒΑΣΑΝΙΖΩ,ΟΧΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟΥΡΚΟΣ!ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΝ ΑΓΝΟΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΟΣ.








ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!:p
ΑΝ Ν..ΠΕΙΤΕ ΤΟ...ΚΑΙ Τ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ Τ ΑΤΟΜΟ Π ΣΑΣ ΣΠΑΕΙ Τ ΝΕΥΡΑ?
ΤΙ ΤΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?

δημιουργία katerinakO114 08-05-2013
τελευταία καταχώρηση kortessabatsioudi 22-12-2015
απαντήσεις 36
προβολές 8734
συμμετέχουν περισσότερο ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)Κωστης!! (kifounas)Όλγα<3 (olgaki23)
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
μαλλον ξερω για πιον μιλας :@ ειναι απλα γυρνας σπιτι και βλεπεισ...δεν χρειαζεται να σου οω πια σειρα ξερεισ!
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
παρα πεντε αλλα αυτο δε φτανει παντα!
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
εχεισ βρει καμια καλη συνεντευξη απο τουσ η8οποιους παρα πεντε αν ναι ρε βαλτη στο 9εμα μου παρα πεντε!:) :) :) :) :) :) πλζ!
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
λα9ος μαλλλον δεν ξερω!
katerinakO114
09-05-2013, 14:07
ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ...ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο <<ΤΟΠ>>ΒΛΑΚΑΣ
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
αυτα ομως που λεσ δεν ισυουν αλλα η δικη σου η αποπση και αλλο να μιλας για ολουσ!
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
ΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ?????
katerinakO114
09-05-2013, 14:10
ΚΑΛΑ ΝΤΑΞΕΙ...λεσ να φτιαξω και για μια αλλη<<πραγματικη>>φιλη ενα θεμα?
Κωστης!! (kifounas)
09-05-2013, 14:15
γιατι νομιζεις οτι δεν ξερω ποιος κανει τι?
τουλαχιστον με εμενα δεν τα εχει βαλει κανεις και ολοι λενε απο μονοι τους τι κανεις
νομιζεις πως θημωνω? απλως δεν ασχολουμαι μαζι σου απλα ειναι επειδι ασχολουμε μονο με τους φιλους μου και οποτε παω να βρεθω με την αθηνα τσουπ και το σκατα απλως προσπατηεις να μας χωρισεις με την αθηνα γτ ζηλευεις απλα ειναι και το παιζεις και φιλη ουτε σκατο δεν εισαι
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
φτιαξε!εγω απλα σου πα να μη βαζεισ ολη τη ταξη
Κωστης!! (kifounas)
09-05-2013, 14:22
εσυ θημωνεις περισσοτερο οχι εγω εχεις μπερδεψει καποια πραγματα στο μικρο κουκουτσακι που αποκαλεις μυαλο
Όλγα<3 (olgaki23)
09-05-2013, 14:55
re katerina kai esu gt to 3ekinises ta 8elei kai esena o kolos sou
Όλγα<3 (olgaki23)
09-05-2013, 14:56
re katerina kai esu gt to 3ekinises ta 8elei kai esena o kolos sou:O
katerinakO114
09-05-2013, 15:02
εσυ ρε βλαμενο τι πεταγεσαι?ειδες που ειπα <<τοπ>>βλακας και καταλαβες οτι εισαι εσυ?αλλα οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται.Ναι αφου τα λενε πισω απο την πλατη σου νομιζεις οτι τα λενε και μπροστα απο την σκατοφατσα σου?επισης για να γραψεις σε αυτο το θεμα σημαινει οτι ΟΟΛΑ αυτα π γραφω σε περιγαφουν.και επισης δεν μπαινω αναμεσα σε εσενα και την αθηνα γιατι δεν εχω καποιο λογο να σας χωρισω.Την αθηνα την εκτιμω σαν φιλη και δεν νομιζω οτιθα χαλασεις τη φιλικη σχεση με εμενα και την αθηνα ΕΣΥ?που μαλλον δεν εχεις αλλο σκοπο.αν θυμασαι καλα οταν την χωρισες εγω δεν ειχα κανει τιποτα,αυτο το λεω για να μη λετε καποιοι οτι εγω σας χωρισα και τετοιες βλακειες.αυτο που ειπα παραπανω οτι προσπαθεις να χαλασεις την σχεση αναμεσα σε εμενα και στην αθηνα το εννοω γιατι εχεις ξανακανει:οταν πηγαιναμε στο γυμνασιο,πριν φυγουμε που καναμε μαθημα,και διεγραψες το <<ιριδα>> πανω στην καρεκλα.αυτο σημαινει οτι δεν συμπαθεις καθολου την ιριδα και θες να ειναι μακρια της.Και δεν θελω να πω αλλα γιατι στο παρτυ της αγγελικης μολις εφυγε βριζατε την ιριδα και δεν ηθελες να μαθει τι κανατε εκεινη την ωρα π μιλουσε με την αθηνα η νικολεα και ελεγες<<μην της το πεις,μην της το πεις>>.τοτε δεν εβρυζες την ιριδα και δεν ηθελες να το μαθει η αθηνα?Λοιπον επισης εγω εχω μιλησει με την αθηνα και εχω βγαλει συμπερασματα.οταν της ειχες πει πως θες να χωρισετε ,ελεγες διαφορα τεσπα και την εβρυζες.πρωτα της ειχες ζητησει τοτε να τα φτιαξετε και ειπε ναι μετα την χωρισες και το δεχτηκε τωρα της τα ξαναζητησες και ειπε ναι ,και λες σε χαρτακια οτι δεν ειναι το παιχνιδιακι σου ρε φιλε τι μας λες τωρα!πωπωπωωπωπωωω!θελω να πω και αλλα αλλα ειναι και αυτοι οι <<χαρακτηρες που χρησιμοποιουνται...>>και δεν μ αφηνουν ελευθερη .και ολα οσα εχω γραψει τα εννοω(ολα ομως)και νομιζω οτι γινεται το αντιθετο, οσο για τοτελευται σ σχολιο.


KILLER με luney tunes δεν εχω ξαναδει
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά