το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
καλησπερα!!!!!!!κυριοικαι κυριες του Δ.Σ ........ΑΞΙΟΣο μισθος σας πρωτη φορα βλεπω τοσους επιστημονες συγκεντρωμενους μαζι ......χρειαζομαι τετοια μυαλα αμεσα .....να σωσω την πατριδα μου .....αμοιβη κατοπιν προσωπικου ραντεβου και εχεμυθια....απο το γερολυκο,,,,,,,,,πληρωμη καθε ληξη μερας ...οχι ποσοστα επι παιχνιδιων κινησεως,,,,,,,,,αλλα επι ευσστροφιας μυαλου....δηλαδη να πουλω τωρα ...σιταρι απο ρωσια...για ελληνικο..και να ειναι μεταλαγμενο στυς ΓΕΡΜΑΝΟΥς...ΟΧΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ..ΕΤΩΝ ΑΠΟ5 ΕΩΣ11..ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΘΑ ΣΑΣΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣΥ
δημιουργία το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos) 17-11-2013
τελευταία καταχώρηση ~♥Never Stop Dreaming♥~ (stefan0ykos) 20-11-2013
απαντήσεις 13
προβολές 4312
συμμετέχουν περισσότερο santozanma
santo
17-11-2013, 09:21
???ti thelei na pei o poiths?se ti pragma anaferesai?
το κρατος δανειζει κεφαλαιο με ευρο...βλακα πολιτη (gerolikos)
kalhspera!!!καλησπερΣΑΝΤΟ.......δεν ειμαι ποιητης,γερολυκος ειμαι,και ρεαλιστης..... ορμαω στο θυμα εκ φυσεως,δεν πιανομε φιλος και εχω χονδρο σβερκο γιατι κανω την εργασιαν μονος....οταν λεω,Δ.Σ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕ ΣΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΙΟ της επιχειρησης που βρισκομαστε....ειναι ατομα με υψηλο δεικτη νοημοσυνης...καιεργαζοντε πανεξυπνα...κανουν μερικες αλχημιες στην εκδοση αποτελεσματων δες ανακοινωσεις μεριδα μου αναφερω μεριδαειμαι ΛΥΚΟΣ.......ΚΑΙ ΔΡΑΤΤΟΜΑΙ ΤΗς ΕΥΚΑΙΡΙΑΣνα κανω αιτημα να προσελθουν σε ραντεβου καιπροσληψηδια προοθηση ελληνικου προοιοντοςεις ΓΕΡΜΑΝΙΑ....και μειωση ελληνικου χρεους και ΚΕΡΔΟΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΕΣ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΑΠΟΡΟΥΣ.......
santo
17-11-2013, 19:11
εξακολουθω να μην καταλαβαινω.τις ανακοινωσεις στη μεριδα σου??τι εννοεις?σε τι επιχειρηση βρισκεσαι?
~♥Never Stop Dreaming♥~ (stefan0ykos)
οτι να ναιιι:) :) :) :) :)
~♥Never Stop Dreaming♥~ (stefan0ykos)
*gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2*
~♥Never Stop Dreaming♥~ (stefan0ykos)
*gelaw1* *gelaw1* *gelaw1* *gelaw1* *gelaw1*
~♥Never Stop Dreaming♥~ (stefan0ykos)
*xaxa2* *xaxa2* *xaxa2* *xaxa2* *xaxa2* *xaxa2*
zanma
19-11-2013, 23:33
Μιλα ξεκαθαρα γεροντα.. τι θες να πεις; *skeft2* *skeft2*
~♥Never Stop Dreaming♥~ (stefan0ykos)
εμενα με κοροιδευει='/
~♥Never Stop Dreaming♥~ (stefan0ykos)
:( :( :( :( :( :( :(
santo
20-11-2013, 14:43
Εγω παντως δεν εχω καταλαβει τπτ
~♥Never Stop Dreaming♥~ (stefan0ykos)
λογικο ειναι...αυτος ο γερολικος λεει βλακιες:)
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά