ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
ναι !γελα γελα μορι δεν σκεφτεσαι οτι βαζεις τη κολλητη σ <<α8ηνα σε δηλημα!οτι αν συνεχισεις η κολλητουλα σ μ πιον 8α παιζει 8α διαλεχει εσενα και ....8α δουμε
IriDa
30-10-2012, 13:07
ξερεις εγω και ΦΥΣΙΚΑ θα γελαω γιατι αυτο ειναι ωραιο στη ζωη αγαπη μουυ...καλα ρε ηστε απιστευτες πατε καλα...η αθηνα δεν εχει καμια σχεση με αυτο...με εμενα ηστε τσακωμενες και οχι με την αθηνα...γιαυτο μην τολιμσετε να την πληγωσετε...
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
synexise etsi!kai ......8a th plhrwsei allos kapios pou de faiei gia ayto liga t logia s ok?
IriDa
02-11-2012, 13:48
*plx* *plx* *plx* *plx* *plx* *plx* *plx* *plx* *plx* *plx*
katerinakO114
02-11-2012, 13:58
σταματηστε γαμωτο να τσακονεστε:@ :S
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
esena re katerina ti se noiazei !
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
den 8elw ka8olou na plhgwsw thn a8hna ekeinh den xerw !
IriDa
02-11-2012, 17:20
ναι ρε λες κι εγω θελω να την πληγωσω την κολλητη μου...οσου φενεται απο αυτα ποτ γραφω να θελω να την πληγωσω? δεν πας καλα ασχημουλα μουυ
takis14
02-11-2012, 20:52
kai egw eimaste i pio tzamati parea:D :D :D :D :D :D :D *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xeirokrotw* *xaroumenos*
takis14
02-11-2012, 21:00
irida toulaxiston auti egine kati enw esi den nomizw na gineis apo auto to pragama pou eisai gia auto min klais allo gt min nomizeis oti eisai omorfi mono o konws se 8ewri pmorfi alla twra den se agapaei kanenas gt EFUGES KAI ME AUTO MAS EKANES OLOUS XAROUMENOUS:D :D :D :D :D :D KAI GIA SENA PISTEUW AUTO AKRIBWS*gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *gamoto* *thym4* *thym4* *thym4* *thym4* *thym4* *thym4* *thym4* *devil* *devil* *devil* *devil* *devil* *devil* *devil* *devil* *devil* *koroideuw* *koroideuw* *koroideuw* *koroideuw* *koroideuw* *koroideuw* *koroideuw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *xtypaw* *koroideuw2* *koroideuw2* *koroideuw2* *koroideuw2* *koroideuw2* *koroideuw2* *koroideuw2* *koroideuw2*
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
ok !Alla d lew h a8hna den xerw !
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
takh ::) :) :) :) :)
IriDa
03-11-2012, 13:18
συγνωμη μπορεις να μου ππεις τι εγινε η αγγελικη??? και δεν εγινα εγω??παραστατρια??ΣΙΓΑ...αμα σου πω οτι του χρονου μπορει να παω gimnasium θα με πιστεψεις??αλλα τι σου λεω αφου εσυ δεν ξερεις καν τι ειναι αυτο εισαι ασχτος γενικα...με ακουσες μωρε να κλαιω??ναι μονο ο κωνος με θεωρει ομορφη ΑΠΟ ΕΚΕΙ.... εμενα δε με νιαζουν πια τα αγορια εκει εχει και εδω ξερεις πολυυ καλυτερα σε ομορφια...καλα μωρε εσυ θα μου πεις απο ομορφια???λες και ολοι εσεις που με σχολιαζετε ξερετε απο ομορφια...κι εγω χαρηκα παρα πολυ που εφυγαα:) :) :) :) :) εχω γνωρισει πολλα πραγματα και εχω κανει πραγματα που δεν θα τα εκανα στην ελλαδα εγω νομιζα οτι ειχες λιγο ποιοτητα σαν φιλος αλλα αφου κανεις παρεα με αυτες σιγα μηνδεν κολλουσες....
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
ti les !den katalabainw!eipa egw tpt gia thn omorfia s kai esu opws kai oloi mas 8ewrise shmaioforos k πεσ μ για πιο πραγμα λεσ!και ομορφη εισαι και μαλωμενεσ να μαστε δεν μπορω να πω πσεματα και για μενα ι πιο ομορφη στη τχη εγω δεν σε ειπα που=τε σ=ασχημη εσ με ειπεσ!απλα ο τακης ειναι ο μονος που με ιπιστιριζει !!
ΑΓγεΛιΚΗ (angelino0la03)
και απλα νομιζαμε οτι αλλαχες η α8ηνα μ ειπε ομωσ οτι δεν αλλαχες αρα δεν αλαχεσ γαι μενα τοτε τελοσ
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά