~♥Never Stop Dreaming♥~ (stefan0ykos)
*gelaw2* *gelaw2* *gelaw2* *gelaw2*
~♥Never Stop Dreaming♥~ (stefan0ykos)
*gelaw1* *gelaw1* *gelaw1*
Εσαι οτι καλυτερο εχω Μαρκο θα σε αγαπω για παντα παντε (maraki24)
Εσενα σου φενεται αυκολο:( Εμενα ΟΧΙ:'(
fani3
29-11-2013, 15:11
καλα τρελαθικατε τελειως?αα και πες οτι το κανεις ολο αυτο εκεινος τι θα πει οταν του πεις σ'αγαπω???εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?8o| 8o| 8o| 8o| *ast2* *ast3* *ast3* *skeft2* *skeft2* *skeft1* *skeft1* *glwssa4* *glwssa4* *glwssa4* *glwssa4* *glwssa4* *glwssa4*
ToXamogelwSoyEsvhse (Zoe13Xamogela)
επειδη ειμαι και εγω ερωτευμενη και συμφωνω οτι δεν θα πιασει αυτο μηπως εχετα καμια αλλη συμβουλη?? πφ... *niki* *love3*
Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΙΚΑΤΣΟΥ (rania34)
an itan toso eykolo ua to eixa kanei sigoyra
ellilove
07-12-2013, 22:59
apotelesma?
ΝΤΕΜΗΣ (DEMIS123)
11-12-2013, 15:43
ΤΟΝ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
ΑΝ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟΝ
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΣΥΝΤΑΓΗ
Μυρτώ Σμάιλ (AllisynAshleyArm)
Ρε παιδιά κάνετε σαν να σας λέει κανα πρόγραμμα για να χακάρετε χδ
Εξαρτάται το αγόρι καταρχήν...Ισως δεν ειναι τοσο απλο και θα πάρει μέρες αλλά πάνω κάτω αυτά που λέει πρεπει να κάνει μια κοπέλα στην αρχη ;)
Kardoulitsa9
30-01-2014, 14:53
ΟΚ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ...ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ Η ΚΟΛΛΑΤΗ ΜΟΥ:( :( :( :( :(
Kardoulitsa9
31-01-2014, 13:18
ΟΚ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ...ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ Η ΚΟΛΛΑΤΗ ΜΟΥ
'Μικρη ΝταΦακ.ΙΙ' (xrusaki)
Αχ^^ απλο είναι, Καταρχήν τον πλησιαζεις γνωρίζεστε, μιλατε φβ, σκαιπ, εμαιλ, και στο σχολειο, κανονίζετε και για βολτες, αλλα ηρεμα όμως όχι βουρ και φυγαμε, χαλαρα ψυχραιμα διξτε του πια ειστε, υστερα τον κοιταμε λιγο αλλα όχι αυτό π λενε τον κοιταω και χανομαι -.-, γινόμαστε φιλοι με τους φιλους του και όλα θα ερθουν απλα και ωραια, αρκει βεβαια να μην το καταλαβει οτι εισαι ερωτευμενος μαζι του γτ με τα θα το παρει και πανω του και θα είναι ο Γοης μας.Και το πιο συμαντικο μην κολλατε πανω του, ασχοληθητε και με την παρεα σας αλλα και με την δικια του όχι κάθε μερα και ωρα εκει.Και τελος να τον κοιτατε στα ματια (όχι σαν να λετε αχχ θελω να τον αρπαξω -.-) όχι, αλλα αφοσιωμένα και κανε και το ερωτικο τριγονο ( για οσους δεν ξερουν : τον κοιτας 1. ματια μετα 2. στομα 3. ματια) και τελος απλα τον πλησιάζετε ακομη πιο πολύ αλλα μονο εάν δειτε φως στον οριζοντα -.- αλλιως αστο προχωράμε και για αλλον. Και το πιο συμαντικο όταν εμας τα κορίτσια μας αρεσει καποιον τον διεκδικούμε,οπως και εκεινος εμας <3.
'Μικρη ΝταΦακ.ΙΙ' (xrusaki)
Και κατι σοσ δεν το διαρρέουμε σε ολες της φιλες μας και κολλητες μας όχι, μονο σε εκεινος π είναι αποδεδηγμνα μπεσταρια,και τελευταιο μην κντε κουλες χαζομάρες για να του τραβήξετε την προσοχη, καντε χαζομάρες του τυπου που θελτε αλλα όχι και υπερβολες. Και καντε και αλλαγες επανω σας διαφορα <3:p
μην μου λες να ζω με αναμνησεις (fanikaria)
vasika auto einai lathos teleios lathos
sofoylina noiser 4 ever ♥♥♥♥♥♥♥ λελελε (sofakistaner)
to koitaw sunexeia alla einai toso toyblo p me sfiri n tn kopanaga sto kefali k t elega sagapw dn tha t kataabene -.-''
Συνδέσου στον λογαριασμό σου, για να απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Διάβασε και αυτά